GTX 750 Ti ve 250W PSU uyumlu mu?

S4AUL00

Femtopat
Herkese merhabalar. Öncelikle GT 730 sistemime GTX 750 Ti almak istiyorum. PSU fotoğrafını aşağıya bırakıyorum.

PSU CASPER.jpg

Herkese merhabalar. Öncelikle GT 730 sistemime GTX 750 Ti almak istiyorum. PSU fotoğrafını aşağıya bırakıyorum.

Eki Görüntüle 672113
İşlemcin 95W ve altı TDP değerine sahip ise yetecektir. Sorun olmaz.

Core 2 Quad ve 750Ti sisteme buna benzer bir PSU almayı düşünüyorum. O yüzden biraz araştırmıştım.

Boşu boşuna PSU parası vermek istemiyorum arkadaşlar bazıları yanarız falan diyor bazıları ise kullanabilirsin diyor ben de biraz araştırdım. Çalıştıranlar olmuş fakat ben bu konudan emin olmak istiyorum çünkü elimde olan ekran kartını satıp alacağım GTX750'yi şimdiden teşekkürler.

PSU'nuzun verdiği güç 204 Watt. İşlemciniz nedir?

İşlemcim QUAD6700 2.7GHz arkadaşlar. Şu anda GT730 ve dediğim işlemci var çatır çatır çalışıyor bir sıkıntı yok.
Bu ikisinden birini öneririm hocam. Mutlaka değiştirin yetmez o PSU.

Hocam 2. Elden Cooler Master marka 500W bir PSU buldum 250TL diyor sahibi senin dediğin PSU kaliteli midir? Kalitesiz PSU ile sistemi çöp etmek istemiyorum. 2. el olanını mı almalıyım yoksa 0'ını dediğinden mi alayım.

Son düzenleme:
FX işlemciye yetecek mi? Güldürdün.

Çoğu FX işlemci 125W haberin var değil mi?
Hocam kullanmıyorsanız* yazacaktım. Ondan bahsediyordum zaten. Sonrasında düzelttim fakat işe yaramamış ne yazık ki. Telefondayım ve oto düzeltme kurbanı oldum. Umarım kimseyi yanıltmamışımdır.
İşlemcim QUAD6700 2.7GHz arkadaşlar. Şu anda GT730 ve dediğim işlemci var çatır çatır çalışıyor bir sıkıntı yok.

Hocam 2. Elden Cooler Master marka 500W bir PSU buldum 250TL diyor sahibi senin dediğin PSU kaliteli midir? Kalitesiz PSU ile sistemi çöp etmek istemiyorum. 2. el olanını mı almalıyım yoksa 0'ını dediğinden mi alayım.
Sıfırdan Aerocool VX Plus 400W alabilirsin. Aynı fiyata sıfır olur. Kötü de sayılmaz.

Geri
Yukarı