GTX 750 Ti ve G4560 Sistem Toplama

kenan6161

Hectopat
Seçtiğim parçalar şunlar:
  • Anakart: Msi B150 Mortar Arctic
  • Ekran kartı: Msi Gtx 750 ti
  • İşlemci: İntel Pentium G4560
120 GB SSD, 16 GB RAM, 1 TB HDD de kullanıcam tabii ama performans açısından nasıl olur bir de anakarttaki B150 ibaresi ne anlama geliyor? Bir de kaç W PSU almalıyım? Ve son olarak da tavsiye edeceğiniz anakart varsa çok pahalı olmamak ve beyaz tonları olması benim açımdan iyi olur şimdiden sağolun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
750 TI tavsiye etmem. Eski bir kart.

Toplan bütçeniz ne kadar ?

Seçtiğim parçalar şunlar:
  • Anakart: Msi B150 Mortar Arctic
  • Ekran kartı: Msi Gtx 750 ti
  • İşlemci: İntel Pentium G4560
120 GB SSD, 16 GB RAM, 1 TB HDD de kullanıcam tabii ama performans açısından nasıl olur bir de anakarttaki B150 ibaresi ne anlama geliyor? Bir de kaç W PSU almalıyım? Ve son olarak da tavsiye edeceğiniz anakart varsa çok pahalı olmamak ve beyaz tonları olması benim açımdan iyi olur şimdiden sağolun :)
Nano katalogdan alabilirsiniz. RAM'i 8 GB yapın Anakart Asrock H110M alın Gigabyte Gtx 1050 Ti alabilirsiniz 500W bir kasa seçebilirsiniz. Ocz 120 GB SSD seçebilirsiniz. HDD olarak da Toshiba P300 alabilirsiniz.

1493151780940.png

Ben bunu öneriyorum. Diger arkadaşlarada sormak lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı