GTX 750 Ti ve GTX 1050 Ti'ın Performans Farkı

Erenfb1907

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önerinize ihtiyacım var. 3 senedir GTX 750 Ti kullanıyorum fakat yeni 1050 Ti'ın 3 kat daha fazla performans sunması beni cezbetti. Sizce geçmeye değer mi yada geçmeyip o paranın üstüne ekleme yaparak PS4'mü alıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Madem o paranın üzerine ekleme yapabiliyorsunuz o zaman RX 470 alın :)
FX 6300 RX 470 darboğaz yapıyor ayrıca geçmişte AMD ekran kartlarından çok çektim bidaha AMD ekran kartı almamaya yemin ettim o yüzden 1050Tİ düşünüyorum Fx 6300 le birlikte BF1 high ayarlarda 55 fps veriyor.

FX 6300 RX 470 darboğaz yapıyor ayrıca geçmişte AMD ekran kartlarından çok çektim bidaha AMD ekran kartı almamaya yemin ettim o yüzden 1050Tİ düşünüyorum Fx 6300 le birlikte BF1 high ayarlarda 55 fps veriyor.
Darboğazın AMD olması ile ne alakası var açıklar mısınız acaba ?

Ayrıca AMD ekran kartı almamaya yemin edip AMD işlemci kullanmakta ilginçmiş doğrusu .

İyide ben darboğaz olduğu için çok çektim demedimki.Isı güç tüketimi ve yanma sorunları var.En son AMD ekran kartım 6850 idi ve yandı ve illallah ettim.Nvidiaya geçtim geçeli ısınmadan eser yok.
Sizin mantığınıza göre ekran kartı ısınıyor yanıyor da işlemci ısınmıyor mu arkadaşım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı