GTX 750 Ti ve GTX 1050 Ti'ın Performans Farkı

Her iki markanın ekran kartları da ısınmadan kaynaklı yanacak olması çok zor bir durum. Senin kartında şansına anormal sorunlar çıkmış. AMD ısı sorununu çözeli yıllar oldu. Sıcaklığı etkileyen başka etmenlerde var.
Peki sizce 1050 Tİ yerine 470 almalımıyım bu işlemciye?

Ekran kartları tarafında çok başarılı, işlemci taraflarında ise FX işlemciler rezalet ve eski.

FX 6300 modelini kullanıyorsan işlemciye yüklenen oyunlarda RX 470 modeliyle çuvallayabilir. 1050 Tİ o işlemci için daha iyi bir seçenek.

Ekran kartları tarafında çok başarılı, işlemci taraflarında ise FX işlemciler rezalet ve eski.

FX 6300 modelini kullanıyorsan işlemciye yüklenen oyunlarda RX 470 modeliyle çuvallayabilir. 1050 Tİ o işlemci için daha iyi bir seçenek.
1050 Ti alıcam hocam sağolun.2 sene falan idare eder beni.Sonrada duruma göre Zene geçerim.

Rezalette denemez aslında sadece tek çekirdek performansı beklenenin altında kalmış işlemciler onun haricinde 32nm olması büyük bir dezavantaj tabi ki
Ben Rx470 ve Fx 8350 kullanıyorum ve gayet iyi ikili olduklarını düşünüyorum zira ( GTA 5 Battlefield 1 çoklu oyuncu gibi) işlemciye yüklenen oyunlarda rahatlıkla altından kalkıyor.
Ama tabi ki bu zamandan sonra alınacak işlemciler değil Fx serisi.

Rezalette denemez aslında sadece tek çekirdek performansı beklenenin altında kalmış işlemciler onun haricinde 32nm olması büyük bir dezavantaj tabi ki
Ben Rx470 ve Fx 8350 kullanıyorum ve gayet iyi ikili olduklarını düşünüyorum zira ( GTA 5 Battlefield 1 çoklu oyuncu gibi) işlemciye yüklenen oyunlarda rahatlıkla altından kalkıyor.
Ama tabi ki bu zamandan sonra alınacak işlemciler değil Fx serisi.
Yalnız FX 8350 güçlü bir işlemci. 6000 serisi pek iyi değil ya.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı