GTX 750 Ti ve RX 550

2jzhuso

Centipat
Daha fazla  
Maksimum 1000 TL bütçem var. 2. el alacağım sarı siteden elden teslim olarak.

Acayip kararsız kaldım. 2 kartı da günlerdir araştırıyorum ama gönlüm 750 Ti'dan yana. Bilmiyorum. 750 Ti pazarlık yaptım, 900 diyor. Son ben 800 verdim. 900 vermeli miyim bilmiyorum.
RX550 daha pazarlık yapmadım. Sizce hangisi daha iyi olur benim içim?

Sistem özellikleri:
İşlemcim: Intel Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz
RAM: 8 GB Kingston DDR4 2133MHz
Ekran kartı: ASUS ATI Radeon 4300/4500 HD öyle bir şey

Oynayacağım oyunlar: GTA 5, Rust, PUBG, CS:GO vs. Çok güncel oyunlar oynayan biri değilim. Manyak grafik hastası da değilim. Oynadığım oyundan zevk alayım yeter.

Maksimum 1000 TL bütçem var 2. el alacağım sarı siteden elden teslim olarak

Acayip kararsız kaldım 2 kartıda günlerdir araştırıyorum ama gönlüm 750 Ti'dan yana bilmiyorum 750 Ti pazarlık yaptım 900 diyor son ben 800 verdim 900 vermeli miyim bilmiyorum.
RX550 daha pazarlık yapmadım sizce hangisi daha iyi olur benim içim

Sistem özellikleri
İşlemcim: Intel Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz
RAM: 8 GB Kingston DDR4 2133MHz
Ekran kartı: ASUS ATI Radeon 4300/4500 HD öyle bir şey

Oynayacağım oyunlar: GTA 5 Rust PUBG CS:GO vs çok güncel oyunlar oynayan biri değilim manyak grafik hastasıda değilim oynadığım oyundan zevk alayım yeter

Ha ekstra olarak kartların linkleri
gtx 750 ti:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ayar-masaustu-gtx-750ti-2gb-1025206677/detay/

rx 550:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-asus-rx550-2gb-ekran-karti-1076008462/detay/

RX 550. FPS oyunlari için güzel kart. 750 TL'ye 4 GB ASUS modelini almıştım. 750-1000 arasına alinabilir.

950 ti net daha iyi hocam.

RX 550. FPS oyunlari için güzel kart. 750 TL'ye 4 GB ASUS modelini almıştım. 750-1000 arasına alinabilir.
hocam benim alacağım 2gb versiyon pişman olurmuyum bilmiyorum

950 ti net daha iyi hocam.
hocam daha iyidirde bulunduğum konumda sarı sitede bütçeme göre bu 2 kart var bu 2 kart üzerinden bir cevap verirseniz daha mutlur olurum teşekkürler

Hocam benim alacağım 2 GB versiyon pişman olur muyum bilmiyorum.

Hocam daha iyidirde bulunduğum konumda sarı sitede bütçeme göre bu 2 kart var bu 2 kart üzerinden bir cevap verirseniz daha mutlur olurum teşekkürler.

Pişman olmazsın FPS oyunlari için o fiyatlara en ideal kart 2 GB ile 4 GB arasında FPS farki olmaz alabilirsiniz.

hocam benim alacağım 2gb versiyon pişman olurmuyum bilmiyorum
hocam daha iyidirde bulunduğum konumda sarı sitede bütçeme göre bu 2 kart var bu 2 kart üzerinden bir cevap verirseniz daha mutlur olurum teşekkürler
Pişman olursun tabi ki hocam. Hem yazılımsal hem donanımsal 750 Ti daha iyi. Al geç.

Teşekkür ederim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İçim rahat olsun dersen bu videolara bir göz at derim.

Sağ ol hocam her gün izliyorum :) yardımın için teşekkürler GTX 750 Ti'dan yana kullanacağım hakkımı umarım beni üzmez.

Hocam tekrardan selam RX550 pazarlık yaptım madem öğrencisin 750 olsun dedi GTX750 Ti 900 diyor başka bir şey demiyor RX550 alırsam elimde biraz olsun oara kalacak bu beni rahatlatır ama 750 Ti alınırmu siz olsanız 900 alınıydınız.

Son düzenleme:
Hocam tekrardan selam RX550 pazarlık yaptım madem öğrencisin 750 olsun dedi GTX750 Ti 900 diyor başka bir şey demiyor RX550 alırsam elimde biraz olsun oara kalacak bu beni rahatlatır ama 750 Ti alınırmu siz olsanız 900 alınıydınız.
Siz bilirsiniz hocam. 150TL çok meblağ değil ama durum yetmiyorsa 550'de tercih edilebilir.

Geri
Yukarı