GTX 750 Ti Ve Xeon X3440 Sistem Toplama

Deha334

Hectopat
  • Gigabyte H55M-S2 1156 Pin
  • Xeon X3440
  • 4 GB DDR3 RAM
  • GTX 750 Ti

Bu sistem uyum sağlar mı?

Anakartım ile işlemcinin soketleri aynı. Başka özelliklerinin uyması gerekiyor mu?
Darboğaz olur mu?.
Kimse yok mu
Kimse yok mu

Son düzenleme:
O işlemci overclock canavarı. GTX1050Ti bile besler rahatlıkla. Anakartınız overclock desteği veriyor. Ama bellek 8 Gb olması gerekli bence. Yoksa 4Gb bellek ile oyun oynayamazsınız.

Son düzenleme:
İşlemciyi ilk defa gördüm. Youtube üzerinden testlerine baktım aşırı hoşuma gitti ve fiyatı da çok uygun. Yalnız bunu en ucuz OC yapabileceğim hangi anakartta çalıştırabilirim ki?
Veya bunların hepsi uyumlu mudur?
CPU-Upgrade: Intel Xeon X3440 motherboards
En az 300 tl gözden çıkar. Aliexpress gibi sitelerden bu fiyata alırsın. Arkadaşın yazdığı anakartta OC konusunda çok başarılı.
OC ile 4,00 GHZ çalışır bu işlemci. Ama iyi bir soğutucu alman şart.

O işlemci overclock canavarı. GTX1050Ti bile besler rahatlıkla. Anakartınız overclock desteği veriyor. Ama bellek 8 Gb olması gerekli bence. Yoksa 4Gb bellek ile oyun oynayamazsınız.
Normalde bende 8gb düşünüyordum hatta anakart olarakta gigabyte h55 ud2h düşünüyordum ama bütçemiz kısmak zorundayım. 4gb ramla nasıl oyun oynanmaz onu anlamadım yalnız. Oynayacağım oyun Cs Go zaten 😄
Sistem uyumlu Rami ilerde 4 GB ekleyip 8 GB yaparsanız daha performanslı olur

Anakart seçerken işlemcinin soket yapısı uyması yeterli mi yoksa hangi özelliklere de bakmak gerekiyor. Bunu bir türlü bulamadım çoğu sitede

Normalde bende 8gb düşünüyordum hatta anakart olarakta gigabyte h55 ud2h düşünüyordum ama bütçemiz kısmak zorundayım. 4gb ramla nasıl oyun oynanmaz onu anlamadım yalnız. Oynayacağım oyun Cs Go zaten 😄

Anakart seçerken işlemcinin soket yapısı uyması yeterli mi yoksa hangi özelliklere de bakmak gerekiyor. Bunu bir türlü bulamadım çoğu sitede
Cs Go ise rahat oynatır. Ben PUBG gibi oyunlar için oynatmaz dedim.

Yok ben Cs Go aşığı bir insanım. Oyun olarak onu oynarım sadece. Belki lol e de başlarım. Siparişler gelsin de. İnşallah gümrüğe takılmadan girmeden gelir.

Yok ben Cs Go aşığı bir insanım. Oyun olarak onu oynarım sadece. Belki lol e de başlarım. Siparişler gelsin de. İnşallah gümrüğe takılmadan girmeden gelir.
genelde anakart ve işlemci ve de ekran kartı takılmıyor gümrüğe. Daha önce hepsinden aldım birer adet. Sıkıntı olacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı