GTX 750 Ti Video Device Removed Or Reset Sorunu

Daha fazla  
Daha alalı 4 gün olan GTX 750 ti'ım ile yeni yüklediğim shadow of mordor'a girdim. Oyunu biraz oynadıktan sonra bütün renkler birbirine girdi ve oyuın dondu. Hiçbir şekilde masaüstüne bile dönemedim. Oturumu kapattım ve tekrar açtım. Oyuna girdigimde giriş ekranına gelmeden bilgisayar dondu ve bu hatayı aldım. Aynı sorunu GTA 5'de'de yaşadım. Sorun ekran kartımda mı? Bütün sürücüler güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 pro işletim sistemi. Evet en güncel sürüm. İşlemcim pentium g3258 ve stock soğutucu ile 4.0'a 1.250 voltajla overclock ettim. İşelmciden olabilir mi? Isınmasından falan.

Emin değilim ancak siz yine de O.C'yi defaulta alın. Sistemin stabilitesi bozulmuş olabilir. Sorun düzelmezse DDU ile sürücü kaldırıp, tekrar kurmayı deneyin. Yine işe yaramazsa oyunda Aida64 ile sıcaklıkları kontrol edelim.
Zaten sürücüleri DDU ile kaldırıp tekrar kuramyı denedim gta 5 için fakat işe yaramadı. Deafult yapayım O.C'yi birde öyle deniyeyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı