GTX 750 Ti Witcher 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi GTA 5 i kaldırır mı bu sistem diye bir konu açmıştım.Herkez High ayarlarda rahat oynarsın demişti ama oyunu en düşük ayarlarda 1366 X 768 çözünürlükte arada sırada düşüşler olarak oynadım.

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi GTA 5 i kaldırır mı bu sistem diye bir konu açmıştım.Herkez High ayarlarda rahat oynarsın demişti ama oyunu en düşük ayarlarda 1366 X 768 çözünürlükte arada sırada düşüşler olarak oynadım.
Bilgisayarımın parçalarında sorun olabilir mi?

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi GTA 5'i kaldırır mı bu sistem diye bir konu açmıştım. Herkes High ayarlarda rahat oynarsın demişti ama oyunu en düşük ayarlarda 1366 X 768 çözünürlükte arada sırada düşüşler olarak oynadım.

O sistem çok rahat GTA 5 oynatabilecek bir sistem. Muhtemelen sizin PC'de bir sorun olmalı.

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi GTA 5'i kaldırır mı bu sistem diye bir konu açmıştım. Herkes High ayarlarda rahat oynarsın demişti ama oyunu en düşük ayarlarda 1366 X 768 çözünürlükte arada sırada düşüşler olarak oynadım.

Muhtemelen sizin sistemde bir problem vardır. Sürücüleriniz güncel mi değil mi kontrol edin. Bunun haricinde kasanın içinin temizliği yapılmadıysa onu da temizleyin. Toz birikmiş ise parçalar fazla ısınıyor ve bu da performansı bir hayli düşürüyor.

Oyun ve sürücüler güncel miydi? SSD mi kullanıyorsunuz HDD mi? Sıcaklık değerleri nasıl termal macun, temizlik vesaire yapıldı mı? Sadece GTA 5'de mi oluyor? Bunlarda önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı