GTX 750 Ti'mı GTX 650 Ti BOOST mu?

Ege_s35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
İki kart arasında kararsız kaldım. 650 Asus, 750 ise Zotac. İkisi de çift fanlı. İkisi de ikinci el. İkisinin de garantisi yok. GTX 650 Ti Boost özelliklerine bakınca bayağı fark atmış gibi duruyor. Ama çözemedim. Yarın iki karttan birini alıcam yardım eder misiniz?
Ayrıca bu ekran kartlarını laptopa takacağım. Ve açıkta duracakları iin de görüntü biraz önemli. Hem de aynı markalar olması beni 650'ye yakınlaştırdı. Siz ne dersiniz?

@Hızır Alpaslan araştırdım bilmiyordum öğrenmiş oldum sayenizde. :D Keşke arkadaşın güç ihtiyacını karşılayacağı konusunda da yardımcı olabilseydiniz.

@Ege_s35 kartın 60W güç tüketimi var, benim attığım linkteki Zotac kartın resimlerine bak harici 6 pin güç girişi istiyor.
Harici güç kaynağını bilgisayar olmadan kullanabiliyorsun videoda anlatılmış nasıl kullanılacağı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PSU için önerim yok ama hangi PSU ihtiyacını karşılar 12V çıkış değerlerine bakarak öğrenebilirsin, üretici web sitesine bakabilirsin bunun için.

psu.JPG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı