GTX 750 ve Xeon E5440 sistem nasıldır?

RaseWhizx

Hectopat
Daha fazla  
Aliexpress'ten parçaları satın aldım. Gelmesini bekliyorum. Sizce bu sistem nasıldır arkadaşlar? PUBG, Fortnite, Battlefield 1 gibi oyunları açabilir mi veya hangi ayarlarda açar? Cevaplarınız için teşekkürler.
  • İşlemci: Intel Xeon E5440 2.83 GHz
  • Ekran Kartı: Asus GTX 750 1 GB
  • RAM : 8 GB
  • Anakart: Gigabyte GA-G41MT-D3

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_20180527-193938.png
Screenshot_20180527-193828.png
Screenshot_20180527-193908.png

Buradan görebilirsin. Bişey anlamadıysan kısacası şöyle diyeyim; minimum ayarlarda bile bahsettiğin oyunlar kasacaktır.

Peki fikirleriniz için teşekkürler. Oyunların hepsini deneyeceğim. Buraya geri dönüş yazarım.
Keşke almışken Xeon E5450 alsan daha iyidi
Hiç bir fark yok arada.
Dediğiniz oyunların hepsini belli ayarlarda akıcı bir şekilde oynatabilecek bir sistem almışsınız. Hayırlı olsun.
Benimde fikrim bundan yana. Çokta kötü bir sistem değil sonuçta. Düşük ayarlarda 30 FPS'nin üstünde alacağımı düşünüyorum.

Eminim dostum. Belli ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilir.
Belli ayarlarda akıcı bir şekilde derken ayarlar en düşükteyken 30 FPS'nin üstünde değil mi? Ben zaten grafiklere fazla takılan birisi değilim. En düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatsın yeterlidir benim için.
Arkadaşlar Battlefield 1 Medium ayarlarda 30 FPS'nin altına düşmüyor. 40+50 arası gidip geliyor. Diğer oyunları da deneme gereği duymadım zaten. Yanıtlar için teşekkürler. Aynı sistemi toplamak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile parçaları alabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı