GTX 750Ti Görüntü Gelmeme Sorunu

ERZURUMLU25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi ekran kartım ve bilgisayarımdaki bütün parçalar çalışıyor fakat monitöre görüntü vermiyor. Ekran kartım GTX 750Ti. Monitörüm de VGA girişi mevcut, ne yapacağımı bilemedim ama anakart üzerindeki VGA bağlantısından çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • i3 4130 işlemci
  • 4GB DDR3 RAM
  • 128 GB SDD
  • 1TB HDD
  • Windows 10 64 bit
  • 450W Corsair +80 PLUS güç kaynağı

Yalnız ekran kartını alalı 1 hafta oldu hiçbir problem yoktu lakin dün bilgisayarı açık bıraktım geldikten sonra kasanın ışığı monitörün ışığı yanıyordu ama görüntü yoktu.

Usta eğer kasa çalışıyor ve herhangi bir tepki vermiyorsa mesela reset ya da power tusuna basınca bilgisayarda tepki yoksa PSU'na bi bak derim. Benim de PSU bozulmustu kasa çalışıyor ama hiç bir tepki yoktu. Reset düğmesine basınca tepki yoktu ( tepkiyi nasıl anlarsın ana kartta ya da her hangi bir yerde ışık varsa o ışıklar yanıp söner yeniden başlayınca) PSU'yu değiştim düzeldi. He bir de ekran kartını başka PC'de denedin mi ?

Power tuşunu basınca tepki var her bir şey çalışıyor fakat ekran kartından monitöre görüntü gitmiyor.

Ben VGA kablosundan şüpheleniyorum. Ama onboardan açıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı