GTX 750Ti Kaç Watt İster ?

Masaüstü bilgisayarlar bölümüne girin hemen sağ üst tarafta " Yeni Konu Aç " butonu var ordan açabilirsin ayrıca yazını düzenle ceza alma.

Sorunu zamanla anlarsın ne derler ucuz etin yahnisi yavan olur.Aynı zamanda önerdiğin Everest'in aşırı akım veya düşük voltaj koruması varmı bir bak ona göre insanlara tavsiyelerde bulun adamlar o kadar para veriyor sistem toplamak için bir sorun olsa cebinden mi karşılayacaksın ?
Kusura bakma ama gerçekten dar görüşlüsün. +80 sertifikası yok diye direk bir ürünü gömmeye kimsenin hakkı yok. Ben bu PSu yu ilk defa kullanmadım. Başka bir overclockla hasar gören bilgisayarımda da kullanmıştım. Yani anlayacağın bu psu yu yeni görüp kullanıp tavsiye etmedim. En az 3-4 yıl kullandığım bir power. Ha ben burada everestin savunucusu değilim. Ben objektif bakış açısının olmamasının karşısındayım. @onat grnc i3 az güç çeken bir sistem toplamış. Ben de ona tecrübe edindiğim ve beğendiğim bir psu tavsiye ettim. Bu çıkışa ve
sorun olsa cebinden mi karşılayacaksın
gibi mahalle ağzına gerek yok.

80+ sertifikasına bakarak yorum yapmadım ben üzerinde durduğum konu kalite evet kendin kullanıyor ve memnun kalmış olabilirsin fakat bu sorun açmayacak anlamına gelmez.
Dediğim gibi akım korumaları çok önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı