GTX 750Ti Tabanlı Sistem Toplama

Honos2

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem en fazla 2000 arkadaşlar.
Yeni oyunları very high ve ultra ayarlarda oynamak istiyorum. (BF4, GTA5 gibi.) En az 35-40 FPS almak istiyorum.
Sizce bu sistem iyi midir? Beni ne kadar idare eder?

123.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasadan kısabilirsin. 600w fazla gibi geldi. Onun yerine başka bileşeni yükseltsen iyi olur.

Bir şeylerden kısıp R9 280 tarzı bir kart al, olmadı R9 270 al. Daha iyi performans alırsın.
RAM'ler çok pahalı mesela, belki anakarttan da kısabilirsin.

Arkadaşlar, bu ekran kartı çok iyi değil biliyorum.
Fakat beni 1-2 sene idare eder mi?
Battlefield 4, Crysis3, Gta 5, Counter Strike:Global Offensive, H1Z1, Arma3 gibi oyunları çok yüksek (very high) ayarlarda oynayacağım.
i5 4460'ı çıkarıp SSD ve i3 4160 almam mantıksız mı olur?
1-2 sene sonra zaten ekran kartını değiştireceğim.

321.png

Medium-High arası açabilirsin oyunlara göre değişiklik gösterebilir ama very high zor. Yine de 50 TL farkla asus r9 270 öneriyorum .

Arkadaşlar, bu ekran kartı çok iyi değil biliyorum.
Fakat beni 1-2 sene idare eder mi?
Battlefield 4, Crysis3, Gta 5, Counter Strike:Global Offensive, H1Z1, Arma3 gibi oyunları çok yüksek (very high) ayarlarda oynayacağım.
i5 4460'ı çıkarıp SSD ve i3 4160 almam mantıksız mı olur?
1-2 sene sonra zaten ekran kartını değiştireceğim.

Eki Görüntüle 72550
1-2 sene oyunları rahat oynarsın ancak yüksek ayarlarda oynayabileceğini sanmıyorum. Ayrıca bir oyun bilgisayarı alacaksan SSD almazsan hata edersin.

Anakartı H81 yonga setli bir anakartla değiştirin. Kasayı komple çıkarın. Z3 Plus ve LE ya da LX serisi Zalman 500W bir PSU olabilir. SSD'yi de çıkarın. GTX960 falan alın. Eğer Very High ayarları açmak istiyorsanız daha yüksek bellekli bir ekran kartı gerek. R9 280X olabilir.

Bu arada monitörünüz 1080P, değil mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı