GTX 760 4 gb VS Hd7950

Takmışsın 4 GB'a. Ekran kartında GB'ın önemi yoktur anlaşıldı mı ? 20 Tane ekran mı takacaksın bilgisayara da GB'ı dert ediyorsun ? Bakkal alışkanlıklardan kurtulun artık.

Takmışsın 4 GB'a. Ekran kartında GB'ın önemi yoktur anlaşıldı mı ? 20 Tane ekran mı takacaksın bilgisayara da GB'ı dert ediyorsun ? Bakkal alışkanlıklardan kurtulun artık.
O zaman HD 7950 alıcam mağazadan SAPPHİRE mi alayım Asus mu ? Ben asus istiyorum arada 90TL var mühim değil de Sapphirein modeli çok daha iyi O.C oluyormuş doğru mudur?

Duydum duydum diyorsun. Sen bunları nereden duyuyorsun ? Sana son tavsiyem 30 lira için bu karttan vazgeçme.
Reklam olur hocam söylesem çok büyük kitleli bir forumda hatrı sayılır bir kullanıcı söylemisti istersen pm atardımda 30 lira bile yok elimde. Nakit topladım en az 2-3 hafta para geçmez elime. 2 gün içinde almalıyım Asus mu Sapphire mi almalıyım merak ettim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı