GTX 760 FIFA 15 kasma problemi

15-Ekim-2014_21-40.png

Buyrun bu health sonuçları sanırım sıkıntı yok. Error scan hala devam ediyor bir sıkıntı yok gibi tüm kutucuklar yeşil %10'luk bir kısım bitti sayılır.

HDD'de bir sorun yok gözüküyor açıkçası. Diğer oyunlarda bu sorun yoksa oyundan kaynaklı diyesim geliyor sadece. Ekran kartı sürücüsünü de güncelleyin devamlı.

HDD'de bir sorun yok gözüküyor açıkçası. Diğer oyunlarda bu sorun yoksa oyundan kaynaklı diyesim geliyor sadece. Ekran kartı sürücüsünü de güncelleyin devamlı.
Hocam ekran kartının çıkardığı sesi linkte bulabilirsiniz ses kalitesi pek iyi değil ama kulaklıkla dinleyip son ses yaparsanız duyabilirsiniz sesi ve dinlerken şunu da göz önünde bulundurun ben bu sesi 3 4 metre öteden duyabiliyorum odanın içinde. Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın anca müsait olabildim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam ekran kartının çıkardığı sesi linkte bulabilirsiniz ses kalitesi pek iyi değil ama kulaklıkla dinleyip son ses yaparsanız duyabilirsiniz sesi ve dinlerken şunu da göz önünde bulundurun ben bu sesi 3 4 metre öteden duyabiliyorum odanın içinde. geç cevap yazdığım için kusura bakmayın anca müsait olabildim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlardan FPS'yi 60'a kilitleyin. Tüm oyunlarda geliyor mu bu ses?

fifa 15 ayarlar.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı