GTX 760 FIFA 15 kasma problemi

watch dees

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar ve iyi geceler öncelikle.
GTX 760 ekran kartım var. Bilemiyorum FIFA 15 için ne kadar yeterli ama oyunda jeneriklerde menüde ve oyun içinde bazı pozisyonlarda kasma yapıyor bilgisayar. Acaba ekran kartım yeterlimi. Eğer yeterli ise ekran kartında mı bir problem vardır acaba ? Şimdiden teşekkürler herkese.
Bu arada sistem i5 4490, 8 GB RAM, 700w 80 Plus Zalman PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana mı hep NVIDIA tarafı denk geldi bilmiyorum ama FIFA 15'te üst seviye NVIDIA ekran kartı kullanmasına rağmen FIFA 15'te sorun yaşayan birçok kişi gördüm. İşletim sisteminiz nedir?

Bana mı hep NVIDIA tarafı denk geldi bilmiyorum ama FIFA 15'te üst seviye NVIDIA ekran kartı kullanmasına rağmen FIFA 15'te sorun yaşayan birçok kişi gördüm. İşletim sisteminiz nedir?
İşletim sistemim windows 8 idi. Belki sorun işletim sistemindedir deyip format attım değişmedi. Daha sonra windows 7 yükledim, halen aynı oyun kararsız çalışıyor maalesef. Bir de şu var, oyun içi FPS sabit 60. Fakat menülerde, jeneriklerde takım seçim ekranına girildiğinde yükleme ekranı diye tabir edebileceğimiz geçiş safhalarında FPS 30'a düşüyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemim windows 8 idi. Belki sorun işletim sistemindedir deyip format attım değişmedi. Daha sonra windows 7 yükledim, halen aynı oyun kararsız çalışıyor maalesef. Bir de şu var, oyun içi FPS sabit 60. Fakat menülerde, jeneriklerde takım seçim ekranına girildiğinde yükleme ekranı diye tabir edebileceğimiz geçiş safhalarında FPS 30'a düşüyor maalesef.

O genel bir durum. Gol sevinçlerinde vs. 30'a herkeste düşüyor. Ayrıca Windows 8.1 kullanın.

Oyun orjinal mi ?

Korsanı çıkmadı ki zaten.

Oyun orjinal mi ?

Evet oyun orijinal Playstore'dan indirim koduyla aldım birkaç gün önce ekran kartından mı acaba sorun dedim gittim vatandan ürün değişimi yaptım sistemi de yeni topladım zaten ama yine aynı maalesef oyuna mı yanayım topladığım kasanın FIFA 15'i kasmasına mı bilemedim :/

O genel bir durum. Gol sevinçlerinde vs. 30'a herkeste düşüyor. Ayrıca Windows 8.1 kullanın.

Hocam 30'a düşmesi normal evet ama mesela oyun açıldığında dil seçim ekranındaki bayrak dalgalanması hiç akıcı değil kasıyor resmen bayrak dalgalanırken oyun içinde felan 30 fps ye düşmesi normal olabilir sevinçlerde ama bariz kasılmayı hissediyorum. Hele kamera açısını değiştirdiğimde al başına belayı menüde resmen 2 saniye geç atlıyor bir alt seçeneğe.

Korsanı çıkmadı ki zaten.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir şey var belki yardımınız dokunabilir bana.
Az önce BF 4 açtım Window modda ve yanına da kaynak izleyiciyi açtım fps düşmeleri yaşadığım anlarda disk kullanımının %100'e vardığını gördüm acaba harddiskte bir problem olma olasılığı var mıdır sizce?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı