GTX 760 görünüyor ama ünlem işareti var?

naruto024

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım ünlem işaretinde kalıyor. Sitesinden driverini bulup güncel programını yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum açıkçası. DDU tarzı bir program yükleyip bunu yüklediğimde yine aynı hatayı alıyorum. Hatta formattan sonra direkt kendi programını yüklemeye çalışıtığımda da aynı görselle karşılaşıyorum. Ekran kartım GTX760.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-07-20 at 09.11.22.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-20 at 09.11.22.jpeg
    156,8 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2023-07-20 at 08.35.32.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-20 at 08.35.32.jpeg
    129 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım ünlem işaretinde kalıyor. Sitesinden driverini bulup güncel programını yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum açıkçası. DDU tarzı bir program yükleyip bunu yüklediğimde yine aynı hatayı alıyorum. Hatta formattan sonra direkt kendi programını yüklemeye çalışıtığımda da aynı görselle karşılaşıyorum. Ekran kartım GTX760.

Bilgisayarda Driver Booster var onunla mı kurmaya çalıştınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartta problem olabilir, DDU ile sürücüyü kaldırıp, Windows'un kendi driver yüklemesini bekleyin (Geforce Experience kurmayın). Daha sonra tekrar ünlem işareti gelecek mi bakın. Gelirse kartta problem olabilir. Gelmez ise furmark testi yapın, sorunsuz testi tamamlarsa, PC ye bir format atıp tekrar sürücü kurmayı deneyin.

Kartta problem olabilir, DDU ile sürücüyü kaldırıp, Windows'un kendi driver yüklemesini bekleyin (GeForce Experience kurmayın). Daha sonra tekrar ünlem işareti gelecek mi bakın. Gelirse kartta problem olabilir. Gelmez ise FurMark testi yapın, sorunsuz testi tamamlarsa, PC'ye bir format atıp tekrar sürücü kurmayı deneyin.

Tamamdır teşekkür ederim deneyeceğiim çünkü dün ekran kartı almaya gittim kasamı yanımda götürdüm ve problem yaşadım direkt bağdaştırıcı olarak gösteriyordu hiç okumuyordu. Şimdi okudu ama ünlem.

Geri
Yukarı