GTX 760 GPU kullanımı bir anda %0'a düşüyor

ibrahimikmannn

Centipat
Selamlar uzun zamandır bu sıkıntıyı yaşıyorum oyunda herhangi bir FPS sıkıntısı yokken aniden GPU kullanımı %0'a düşüyor ve oyun kapanıyor ( CS:GO) kezza League of Legends, PUBG Lite gibi oyunlarda da aynı problemi yaşıyorum sürücülerim güncel BIOS güncel neden oldugunu anlamadım.
AMD Phenom X4 925.
GTX 760.
8 GB RAM.
Şimdiden teşekkürler.

Belki kullandığınız güncel sürücüde sıkıntı vardır ekran kartının sürücüsünü DDU ile silip tekrar yükle olmaz ise tekrar DDU ile silip bir önceki sürümü yükle.

everest diye bir marka ve 400w

denedim fakat bi değişiklik olmadı

Hocam güç kaynağından olabilir diye düşünüyorum/düşünüyordum ama bilgisayarın da kapanması gerekirdi. 400W o sistemin tam yükte kullandığı güç değerine yakın veya ona eşittir fakat Everest kaliteli bir marka olmadığı için 400W değerin tamamını alamıyorsunuz zaten, diğer arkadaşlar da görüşlerini bir bildirsinler bakalım.

Hocam güç kaynağından olabilir diye düşünüyorum/düşünüyordum ama bilgisayarın da kapanması gerekirdi. 400W o sistemin tam yükte kullandığı güç değerine yakın veya ona eşittir fakat Everest kaliteli bir marka olmadığı için 400W değerin tamamını alamıyorsunuz zaten, diğer arkadaşlar da görüşlerini bir bildirsinler bakalım.
benim aklımda iki şey var biri ekran kartındaki donanımsal bi problem ikinci olarak işlemcinin erkan kartını yeterli olarak besleyememesi

Güç kaynağı gibi duruyor kaliteli besleyen bir güç kaynağı al bir de sistem toz temizliğini yap macunları yenile ısıdan da yapabilir.
RAM'leri de test et Memtest uygulaması ile.
GPU test programı FurMark ile test edebilirsin GPU'yu.

Güç kaynağı gibi duruyor kaliteli besleyen bir güç kaynağı al bir de sistem toz temizliğini yap macunları yenile ısıdan da yapabilir.
RAM'leri de test et Memtest uygulaması ile.
GPU test programı FurMark ile test edebilirsin GPU'yu.
ısı değerleri 55 dereceyi geçmiyor furmark ile test yapıp döneceğim
yani anlamadıgım konu şu ets2 de denedim daha yeni fpsim 100ün altına düşmezken bi anda çalışmayı durdurdu hatası yada csgoda yine fpsim 120 lerde gezerken birden donması

Son düzenleme:

Geri
Yukarı