Çözüldü GTX 760 Hangi Marka Almalıyım?

• Konuyu başlatan Garip
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Garip

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, gtx760 alacagim fakat hangi markadan alsam karar veremedim. Asusla msi arasinda kalinca msi secmistim daha sessiz diye. Fakat kasamda icini gosteren kocaman bir pencere var. Sirf yandan geforce gtx yazisi gozuksun diye zotac modelini almak sizce dogru bir karar mi ?

Bana sorarsan hâlâ Asus diyorum. Kalitesi bile yeter :). Belki MSI'dan çok az daha düşük özelliğe sahip olabilir. Ama asla (bana göre) Asus kalitesini veremez.

Sessi onemli benim icin. Cok uzun sure oyunda kalamiyorum. Tas catlasa 4-5 saat. Yandan cok sik gozukur diyorum. Bu arada zotac o.c. Suzmus. Msi'in twin frozr ve siradan olanini karsilastirin lutfen.

Tabii ki son karar yine sizin.

Vatanda msi'in referans modelinin yaninda geforce gtx yazisi uer aliyor mu acaba ?

Kesinlikle yanlış bir karar, MSI Gaming modelini almalısınız.

Sonucta dis gorunuse aldanmamak lazim. Twin frozr modelini alacagim.

Fan gürültüsünde çok az farkla MSI daha sessiz.

fannoise_load.gif
fannoise_load.gif

fannoise_idle.gif
fannoise_idle.gif

Oyun FPS testlerinde de çok az farkla MSI önde.

crysis3_1920_1080.gif
crysis3_1920_1080.gif

ac3_1920_1080.gif
ac3_1920_1080.gif

Aynı soğutma tasarımına sahip MSI R9 270X kullanıyorum. Tavsiye ederim MSI markasını.

MSI Gaming modelini alırsanız daha iyi olur. Hem kalite hem de görünüş ve fizik.

Cok tesekkur ediyorum hepinize yarin alip farkli bi konuda resimlerini paylasirim artik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı