Hangi marka Gtx 970 almalıyım?

Reklam gibi olmasın ama (şu an mobilde olduğum için bağlantıyı veremiyorum.) Rasamaha2000 adlı bir kanal var orada tüm ekran kartlarının sessizlik testlerini yapıyor. Bakmanı öneririm. Technopat'a bakmayı unutma ;)

Güzel bir bilgi. Reklam vermek olmaz. Bilgi edinmek bizim hakkımız ve bunu her kaynaktan edinebiliriz. Yöneticilerde başka kaynaklardan'da örnek veriyorlar bazen. Bu gayet normal bir durum. Bu arada videolarda dip gürültü var bilin hani.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için vatan a gittim biliyorsunuz vatanda Gigabyte yok Msi düşüncesiyle gittim orada tanıdık diyebileceğim kişinin yanına gittim anlattim durumu alttan üstten derken konuyu uzatmadan elimde rog strix ile çıktım suan bencmark testlerini yaptım fena değil gibi gözüktü bana ses seda da yok. Ama şöyle bi durum var elimde gtx 760 kaldı bunu SLI yapma şansımız var mıdır?

Yapma sansin yok. GTX760'i cuzi bir miktardan İkinci El kisminda satisa cikar. Fotograflarini cek, garantisi ve kutusu duruyorsa onlari da belirt :)

Gigabyte gtx 970 gaming g1 en iyisi bir hafta oldu alalı. Hiç bir sorunu yok. Coil whine çıkar diye korktum o da yok. Biraz şanslıyım galiba. Performans olarak en iyisi bu bence. İnternette araştırdım en az cw sorunu zotac ve gigabyte de oluyormuş. Tavsiyem benim de kartım olan gigabyte.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı