GTX 760 Kaç Yıl Daha Dayanır?

@Silinen üye ölmeye başlamaz. Desteği bitmiş daha eski kartlarda bile çok rahat oyun oynanıyor. Ayrıca LoL ve CS:GO gibi oyunları ekran kartı bozulana kadar sıkıntısız şekilde oynayabilir.
Çok bilgisiz bir yorum olmuş ilk çıktığı zamanlar Gtx 660ti almıştım o zamanlar lolde 200 300 fps alıyordum 150nin altını görmüyordum bile tflerde geçen sene en düşük ayarlarda oynamama rağmen 70 80 fpsleri görmeye başladım grafikler düşük olmasına rağmen yani grafikler olduğu yerde kalmıyor anlayacağın 4 5 sene sonra teknoloji grafikler geliştikçe bu kartlarla oynamak çok daha zor bir hal alacak.

Çok bilgisiz bir yorum olmuş ilk çıktığı zamanlar Gtx 660ti almıştım o zamanlar lolde 200 300 fps alıyordum 150nin altını görmüyordum bile tflerde geçen sene en düşük ayarlarda oynamama rağmen 70 80 fpsleri görmeye başladım grafikler düşük olmasına rağmen yani grafikler olduğu yerde kalmıyor anlayacağın 4 5 sene sonra teknoloji grafikler geliştikçe bu kartlarla oynamak çok daha zor bir hal alacak.
AMD Radeon R7 370 ekran kartına sahibim, yeni gelen güncellemeler ve sürekli güncel olmam dolayısıyla hiçbir eksik yaşamıyorum. Aldığım zaman da CS:GO'da 200-300 FPS alıyordum, şimdi de alıyorum.

3 Yıldır da kullanıyorum :D

AMD Radeon R7 370 ekran kartına sahibim, yeni gelen güncellemeler ve sürekli güncel olmam dolayısıyla hiçbir eksik yaşamıyorum. Aldığım zaman da CS:GO'da 200-300 FPS alıyordum, şimdi de alıyorum.

3 Yıldır da kullanıyorum :D
Kardeşim benim kart 2012 senesinin kartı seninki 2015 senesinin arada koca 3 sene var üstelik Amd kartları Nvidia gibi yeni güncellemede performans düşürtmüyor gayet normal anlayacağın benden daha yüksek fps alman.

Kardeşim benim kart 2012 senesinin kartı seninki 2015 senesinin arada koca 3 sene var üstelik Amd kartları Nvidia gibi yeni güncellemede performans düşürtmüyor gayet normal anlayacağın benden daha yüksek fps alman.
Bunu yıllara göre hesap edip, insanlara "bilgisiz yorum olmuş" demen çok saçma.
2018'de çıkan birçok karttan iyi karta sahipsin.

Oyunların grafik motorlarında ben bir değişiklik göremiyorum, ayrıca;
Güncellemeyle performans düşüyor biriyle tartışmak istemiyorum artık.
Grafik motorları değişmeyebilir ama sürekli gelişiyor sen şimdi BF3 ultrada aldığın fpsyi BF5te ultrada alamazsın oda aynı grafik motorunu kullanıyor ama geliştirilmiş BF5te saçma yorum yapan sensin bence.

Grafik motorları değişmeyebilir ama sürekli gelişiyor sen şimdi BF3 ultrada aldığın fpsyi BF5te ultrada alamazsın oda aynı grafik motorunu kullanıyor ama geliştirilmiş BF5te saçma yorum yapan sensin bence.
BF5 ile BF3'de bulunan objelerin sayıları da aynı değil mi size göre? Çok mantıklısınız.

bana göre piyasadan silinene kadar dayanır bir masaüstü kart. Işletim sistemi desteklediği sürece hiçbir zaman işlevini yitirmez. Geçen sene GTX 750 TI en popüler kartlardan biriydi ikinci elde bütçe dostu olarak aradan geçen yıllara rağmen. Piyasada yoktu bu kart. 760 ise onun üst modeli. Daha çok uzun süre dayanır. Ikinci elde alınıp uzun yıllar bütün oyunlarda orta üst götürür. Ultra götürür diyecek halim yok. 7 serisi kartlar FHD desteği bile iyi değil. Yani 1080p yapınca çok verim kayboluyordu. 8 serisiyle birlikte düzgün FHD desteklemeye başladı. Çıktığı yıl 1080p yaygın değildi. 2011'den bu yana çok hızlı değişti çünkü beklentiler çok yüksek artık.

GTX 760 az parayla toplanacak iyi bir sistemde düşünülür bence.

BF5 ile BF3'de bulunan objelerin sayıları da aynı değil mi size göre? Çok mantıklısınız.
Bu yorumu yaparak kendi yorumunu mantıksızlaştırmışın teknoloji ve grafikler geliştiği için objektifte artırıyor dediğinize göre o zaman güçlü bi kartı alalım 10 sene boyunca iyi ve yüksek performansta kullanalım böyle birşey mümkün mü acaba her sene neden yeni bir kart çıkarıyor firmalar ve sen neyin kafasını yaşıyosun kime ne anlatıyorum ki 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı