GTX 760 Kaç Yıl Daha Dayanır?

chitaca

Hectopat
Daha fazla  
Ben DDR3 sistemden DDR4 bir sisteme geçeceğim ama ekran kartını bir üst seviye çıkartcak bütçem olmuyor. GTX 760 kaç yıl daha dayanır, merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağın oyunlara bağlı. 1-2 sene daha güncel çıkacak oyunları düşük ayarlarda 1080p de 30 FPS oynatır diye düşünüyorum. Güçlü bir kart değil.

Ekran kartım garantide olduğu için şuan R9 280X kullanıyorum. Sadece PUBG oynadığım için ben 100 FPS civarı alabiliyorum daha ne olsun. 2013 kartı. Siz de rahat hissetmediğiniz zaman yeni kart alabilirsiniz.

@Silinen üye ölmeye başlamaz. Desteği bitmiş daha eski kartlarda bile çok rahat oyun oynanıyor. Ayrıca LoL ve CS:GO gibi oyunları ekran kartı bozulana kadar sıkıntısız şekilde oynayabilir.

Ekran kartım garantide olduğu için şuan R9 280X kullanıyorum. Sadece PUBG oynadığım için ben 100 FPS civarı alabiliyorum daha ne olsun. 2013 kartı. Siz de rahat hissetmediğiniz zaman yeni kart alabilirsiniz.

Nvidia kartlar daha cabuk eskiyor. 760 dayanamayali cok oluyor. ( Ben de kullaniyordum gecen sene degistirdim 2060 ile )

LoL gibi oyunlar icin ekran kartina gerek bile yok zaten, kıstasınız oysa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı