GTX 760 Resimleri Sızdırıldı!

Beyler GTX 760 ve GTX 760 Ti'ın eski GTX 670 tasarımını kullanacağını biliyorduk, belki bazılarınızın bilgisi olmayabilir. Ama merakla beklenen diğer kartlara göre orta seviye, ama aslında üst seviye olan GTX 760 kartının resmi internete sızdırıldı. Bu da en yakın zamanda piyasaya çıkacağı anlamına gelir.

jAU75dA.jpg

QKS6G3p.jpg
Özel mesaj atamadığım için burdan sordum kbyın. Msı z77a-gd65 genei 2 tuşu ile i5 3570k da kaç ghz alıyorsunuz ? Tekrar özür dilerim.

Şu an stok işlemci fanı kullanıyorum, ama genelde 4.5 olur. İşlemci soğutucusuna bağlı ne kadar iyi olsa o kadar OC olur, kendi tespit ediyor bunu anakartın... Bazen 4 GHz falan oluyor, ama iyi bir soğutucu taksan 4.5 falan oluyor.

Şu an stok işlemci fanı kullanıyorum, ama genelde 4.5 olur. İşlemci soğutucusuna bağlı ne kadar iyi olsa o kadar OC olur, kendi tespit ediyor bunu anakartın... Bazen 4 GHz falan oluyor, ama iyi bir soğutucu taksan 4.5 falan oluyor.
OC Genie sıcaklığa göre değil, stabiliteye göre ayarlıyor diye biliyorum. Yani işlemci buz gibi olunca 5.0 GHz hızına çıkacak diye bir şey yok. OC Genie 4.2 GHz'de sabittir genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 780'ler özel tasarımlar 1800 TL civarında olacak tahminimce, GTX 760 Ti bilemeyiz ama tahminimce 800 TL falan olucak.

1800TL iyi paraymış :( O zaman tekrar GTX770 ile HD7970 arasında bir karar vermem gerekecek desenize. :confused: Çıksın bir bakalım belki, bir umut 1500TL civarlarında olur :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı