GTX 760 sistem nasıl?

CeRKeZ

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Arkadaşlar sizce bu sistem nasıl? 2500 TL bütçem var. Öneriniz var mıdır?

4670K sistem toplama.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dahili kart okuyucusuna gerek yok. Gimsa'da (reklam anlamında olmasın) 2'tl lik harici kart okuyucular var.

zaten bütçemi biraz aştım 770 fazla gelir zaten amd kartlara karşıyım hiç güncelleme gelmiyor diyebiliriz

hocam ben fanboy'luk yapmıyorum gerçekleri anlattım sadece amd kartlara 10 yılda belki 1 kere güncelleme gelir nvidia her ay güncelleme çıkartıyor :)

zaten bütçemi biraz aştım 770 fazla gelir zaten amd kartlara karşıyım hiç güncelleme gelmiyor diyebiliriz

Güzel sallamaya çalışmışsın ama başaramamışsın. O bütçeye AMD sistem toplarsan daha iyi performans alacağını sende biliyorsun, ben de biliyorum, hepimiz bunu biliyoruz. Sana toplayayım istersen.

Intel sistem daha performansli olur.

Bu sistemi al.

İslemci: i5-4690
Anakart: ASUS H81M-PLUS
Ekran Karti: Sapphire R9 290 Tri-X O.C
RAM: GSKILL RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz
HDD: WD Caviar Blue 1TB 7200Rpm
Kasa: Zalman Z3 Plus
PSU: Zalman ZM-600LX

Güzel sallamaya çalışmışsın ama başaramamışsın. O bütçeye AMD sistem toplarsan daha iyi performans alacağını sende biliyorsun, ben de biliyorum, hepimiz bunu biliyoruz. Sana toplayayım istersen.
Ben sallamadım sallamam da ben bildiklerimi anlattım AMD'ler işlemcilerde de ekran kartlarında da çok fazla güç tüketir. Ayrıca senede bir güncelleme geldiğini herkes bilir ve şunu da herkes bilir ki ekran kartları için güncelleme çok önemlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı