GTX 760 vs 1050 Ti

Adam gibi okumadan gelip burda mesaj yazmayın, adam 760'tan 1050Ti'a geçmek istiyor, ama bazı akıllılar yarım yamalak okuyarak "elinde 1050Ti varken 760'a geçmeni anlayamadım" gibi boş boş mesajlar yazıyor. Bunu sevmiyorum işte.

Adam gibi okumadan gelip burda mesaj yazmayın, adam 760'tan 1050Ti'a geçmek istiyor, ama bazı akıllılar yarım yamalak okuyarak "elinde 1050Ti varken 760'a geçmeni anlayamadım" gibi boş boş mesajlar yazıyor. Bunu sevmiyorum işte.
Bence o yazılanları daha dikkatli okumak lazım. Evet sizi de anlıyorum, yanlış anlaşılmaya çok müsait ve pek doğru anlatamamış olabilirler ancak bence söylemeye çalıştıkları şey: "Bir insan neden 1050 Ti'den 760'a geçmek istesin ki? Bana dolandırıcı gibi geldi" tarzı bir şey:)

Bence o yazılanları daha dikkatli okumak lazım. Evet sizi de anlıyorum, yanlış anlaşılmaya çok müsait ve pek doğru anlatamamış olabilirler ancak bence söylemeye çalıştıkları şey: "Bir insan neden 1050 Ti'den 760'a geçmek istesin ki? Bana dolandırıcı gibi geldi" tarzı bir şey:)
Sebebini yazdım

Sebebini yazdım.
Ben yukarıdaki yazımı @Arkham Kn1ght 'a yazmıştım ama neyse:)

Konuya dönersek, kartı test etme imkanınız varsa bir süre test edin bence. Bana biraz şüpheli geldi. Sonuçta satıcı adam takas etmek yerine 1050 Ti'yi satıp ikinci el GTX760 satın alsa bile nereden baksan 200-300 TL para kalır cebinde:) O parayla da işlemciyi yükseltebilir.

İlk mesaj sizin dediğiniz şekilde atılmış fakat ikincisi bariz konuyu sorgulamak için atılmış. Yani sözüm konuyu boş yere sorgulayan mesajlara sizin açıkladıklarınız mesajlara değil.

Ben yukarıdaki yazımı @Arkham Kn1ght 'a yazmıştım ama neyse:)

Konuya dönersek, kartı test etme imkanınız varsa bir süre test edin bence. Bana biraz şüpheli geldi. Sonuçta satıcı adam takas etmek yerine 1050 Ti'yi satıp ikinci el GTX760 satın alsa bile nereden baksan 200-300 TL para kalır cebinde:) O parayla da işlemciyi yükseltebilir.
Açıkcası bende şüphelenmiyo değilim ama 2020 ye kadar garantisi varmış Asus'un kartı ne olabilir ki ?

Kartı test edip alabilecekseniz emin olup alabilirsiniz. Mining riski yok.
Kartı alıp kendi bilgisayarıma takıcam ama hemen kendini belli etmeyebilir arıza varsa eğer önerebileceğiniz program vs. var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı