GTX 770 DSR çalışıyor

• Konuyu başlatan j500
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

j500

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce geforce experinceden hepsini optimize et e tıkladım. Öylesine hangi ayarları yaptı diye bakarken CS:GO da 2715x1527 süper çözünürlük gözüme takıldı. Bunlar sadece 900 serisinde yok muydu ? :D CS:GO DOTA 2 SKYRIM oyunlarında şuanda 2715x1527 ye ayarladı. Nasıl oldu anlamadım bi fikri olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son güncelleme ile birlikte Kepler mimarili kartlara da DSR özelliği geldi. 4 GB GTX 770 almanın faydasını ilk defa yaşadım. VRam kullanımı 4K da 3200 MB'lara kadar çıktı.

cs go left 4 dead 2 4K testleri yaptım vsync filanda açıktı tam göremedim herşeyi ama hiç 60 dan aşşağıya düşmedi. Az önce BF3 testi yaptım 4K ultra da 10 fps filan :D AA yı kapayınca 30 dan aşşağıya düşmüyor.

NOT: Sanırım bendeki kart 2gb olduğu için FPS dahada düşüyor. BF3 deyken used memory 2000 den aşşa düşmedi. 4 GB olanlar daha rahat oynayacaktır. Bendeki kart gtx 770 direct cu 2 başlığa heyecandan onu yazmayı unutmuşum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı