GTX 770 GTA V Performans Arttırma

NoFail

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gtx 770 kullanıyorum ama oyunun performansını arttırmak için neler yapabilirim? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilmiyorsunuz diye söyleyeyim, arkadaş büyük ihtimalle 10.06.2015 güncellemesinden sonra gelen takılma (stuttering) sorunundan yakınıyor. Aynı ekran kartı bende de var ve güncellemeden sonra takılma sorunu var. Rockstar'ın forumlarında da gördüğüm kadarıyla sadece GTX 770'de performans alt üst olmuş. Hatta güncelleme bittikten ve oyunu açtıktan sonra direk "2 yıl uğraştığınız optimizasyonun içine etmişsiniz" dedim. Güncelleme bekliyoruz. Ha bu arada FPS'te de bir düşüş var fakat takılma olduğu sıralarda FPS düşmüyor. Anlık takılmalar o kadar kısa sürüyor ki çok sinir bozuyor fakat hızlı bir şekilde olduğu için hemen FPS'e işlemiyor sanırım. Bu arada FPS düşüşü de düşmemesi gereken yerde düşüyor, (Series-A Funding:Coke görevindeki sahilden uzak gemi) şehirde ise High-Very High arası ayarlarla 60 ile 75 arası FPS değerleri alıyorum. Anlam veremedim.

Aslında yeri değil ancak şu takılma olayı bende de olmaya başladı. Son oyun güncellemesiyle oyun ara ara sürekli takılıyor. Bahsettiğiniz bu mu? Ben 750 Ti kullanıyorum.

Aslında yeri değil ancak şu takılma olayı bende de olmaya başladı. Son oyun güncellemesiyle oyun ara ara sürekli takılıyor. Bahsettiğiniz bu mu? Ben 750 Ti kullanıyorum.
Evet, o. Fakat ne derece bir takılma yaşadığınızı bilmiyorum. Ben oyundan soğudum. Fakat oynanmayacak derecede de değil.

Yeni güncelleme sanırım bir çok sorunu da beraberinde getirdi. Burada çalışmayı durdurdu hatası alan arkadaşlar var: GTA V Launcher has stopped working sorunu | Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı