3500 TL'ye i5-12400F için 360mm sıvı soğutucu önerisi

O kadar gerek yok ki 360Mm'ye inanamazsınız. İnanılmaz gerek yok yani. Kaliteli bir kule tipi veya çok isterseniz 240'lık sıvı soğutma yeter.

SE 224 XTS al.

O kadar gerek yok ki 360Mm'ye inanamazsınız. İnanılmaz gerek yok yani. Kaliteli bir kule tipi veya çok isterseniz 240'lık sıvı soğutma yeter.

SE 224 XTS al.
Hocam biraz daha kozmetik için alıyorum hemde ilerde işlemci değişirim belki diye. Kasanın içi çok boş duruyor kule tiplerine o kadar vermektense sıvı soğutucu almak daha mantıklı geldi.

Hocam biraz daha kozmetik için alıyorum hemde ilerde işlemci değişirim belki diye. Kasanın içi çok boş duruyor kule tiplerine o kadar vermektense sıvı soğutucu almak daha mantıklı geldi.

Bende bunun siyahını almıştım aşırı övüyorlar bakalım gelince artık

Gayet iyi soğutucu çoğu atılan 360mmden daha iyi performans veriyor.

İşlemci değişirsen de sıkıntı yok zaten gayet iyi bir soğutucu bu bütçeye beyaz alırsan 360mm sıkıntı yaşarsın.

Geri
Yukarı