Gtx 770 Hangi Marka Seçmeliyim

Tavsiyeler için sağolun beyler ama hala kafamda deli sorular :D Ekran kartının ısınmasını biz oyun kullanıcıları hiç istemeyiz, bu yüzden çok fan çok heyecan deek değil midir ? Sonuçta gigabyte hepsinden daha büyük ve daha fazla fan var. Fikirleri bekliyorum.

Bütçene bağlı dostum. Asus bu işi iyi yapıyor. Bütçen müsaitse Asus DCU2 al ama bütçe sınırdaysa MSI TF al, kesinlikle seni üzmez.

Gigabyte almanı pek önermem. Evet 3 adet fan var ama Bellek kitlerinde sorun var. Neyse ki bende sorunlu çıkmadı. Hele hele son çıkan partilerde 770 - 780 - 780Ti'lerde sorun var. 780Ti'de Stok Kartın hızından aşağı çektiğinde bile optimizasyon sorunları var. O yüzden Asus veya MSI. Birde kutu içeriği bomboş. Bir tek ekran kartı geliyor. Asus'ta ise SLI köprüsü falan hepsini dahil. Birde garanti şartları Asus'un daha esnek. Gigabyte kendi programıyla bile yapılan ayarlarda Garantiyi kesiyor. Bilgin olsun.

Bütçene bağlı dostum. Asus bu işi iyi yapıyor. Bütçen müsaitse Asus DCU2 al ama bütçe sınırdaysa MSI TF al, kesinlikle seni üzmez.

Değil üzmek ASUS'tan daha stabil çalışıyor. Ama garanti ve kutu içeriği ASUS'ta.

Ne kadar gereklidir?

Orası ihtiyacı olana göre değişir.

3 adet fanının olmasının bir avantajı hepsi Max. 1200 Devir dönüyor ve ses yapmıyor. Yalnız yeni üretilen modellerde Bellek sorunu var ve buda görüntülerde yırtılmalara kesik kesik olmaya başlatıyor. Neyse ki benim 770 Haziran 2013 gibi üretilmiş. Bu yüzden böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı