Değdi mi yani şimdi kargoyla uğraşmaya? Batan mağazasına gidip alamaz mıydın 2 adımlık yol, uğraşmayayım diye çektiğin çileye bak. :)

Yok hocam 2. el 1 yıl garantisi duruyor halen, Corsair H100i sıfır kutusunda hiç açılmamış :)
Sıfır Z77A-GD55 bulamadım, Batanla uğraşmak istemedim ama monitör için gitmem gerekecek :D 19" monitörle idare edeceğim zaten ekran kartı alana kadar.

- - - Güncellendi - - -

Neyse kargoya gidip parçaları getireyim birkaç adımlık yer getirmediler 3 saat oldu :D
Birşey soracağım; Corsair 400R 'de sol kapak yani anakart ın ön yüzünün göründüğü yerde fan kısımlarının hemen yan tarafı hafif içe doğru bükülmüş çok hafif şekilde ne yapsam ki

frontleftangle-620.jpg

İçe değil tam tersi dışa bükülmüş ki büyük işlemci soğutucuları kapağı kaparken sorun yaratmasın.

Üstteki fanın sol alt pulu ile alttaki fanın sol üst pulunun biraz sol tarafı çok hafif içe bükülmüş, uğraşamam şimdi ya geri göndereceğimde yenisi gelecekte falan.. :D

Yok gözle kolay kolay görülebilecek birşey değil, neyse parçalar geldi kuruluma geçiyorum bitince sistemden birkaç görüntü yollarım :D

Şuan Windows 8 kuruyorum, yalnız BIOS ta overclock moduna geçemedim :D
UEFI yi yeni yeni kullanıyorum desem yeridir :D
H100i yi monte etmek çok zor :( Bayaa uğraştım.

- - - Güncellendi - - -

nsupc.png

Şimdi farkettimde ram mhz olarak 798mhz görünüyor :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı