GTX 770 Sistem Oyunlarda Ani FPS Düşüşü

Hahaha. Yorumunuzu çok beğendim fakat gerçekten takıntı yapmıyorum. FPS 80'e düştüğünde ekran donuyor. Fark etmemek mümkün değil. Haritada 20 FPS'ye düşmesinden bıktım. Voltajda sıkıntı olamaz mı? Intel(R) Extreme Tuning Utility ile 5 dk'lık bir CPU testi yapmıştım onda voltaj değerlerine bakabiliyor muyuz?

Cpu frekansını da ekrana yansıtma imkanın var, frekans düşmediği sürece - CPU kullanımı çok yükselmediği sürece problem olmaz işlemci tarafında.

Sen RAM bellek kullanım yüzdeleri ve arka planda çalışan uygulamalardan haber ver bize.
Bellek kullanımının %85 üzerine çıkması takılmalar yaşaman için bir sebep haline gelmeye başlar.

Ve her ne olursa olsun şuan PUBG için çözüm arama, oyunun bizzat kendi iç yapısıyla alakalı bir durum. İlerleyen zamanlarda iyileştirirler. Problem yaşamaman gereken oyunda problem yaşıyor musun ben buna bakarım. Multiplayer modda performans testi yapılmaz zaten.

Cpu frekansını da ekrana yansıtma imkanın var, frekans düşmediği sürece - CPU kullanımı çok yükselmediği sürece problem olmaz işlemci tarafında.

Sen RAM bellek kullanım yüzdeleri ve arka planda çalışan uygulamalardan haber ver bize.
Bellek kullanımının %85 üzerine çıkması takılmalar yaşaman için bir sebep haline gelmeye başlar.

Ve her ne olursa olsun şuan PUBG için çözüm arama, oyunun bizzat kendi iç yapısıyla alakalı bir durum. İlerleyen zamanlarda iyileştirirler. Problem yaşamaman gereken oyunda problem yaşıyor musun ben buna bakarım. Multiplayer modda performans testi yapılmaz zaten.
X.M.P. profilini etkinleştirmeli miyim? Etkinleştirince işlemci sıcaklığı zaten iyi değil daha fazla ısınıyor diye etkinleştirmedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı