GTX 770 ve FX 6300 tabanlı sistem

clienter

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben böyle bir bilgisayar topladım.
4mnvo4.png

Bu sistemin eksikleri yoktur umuyorum çünkü bütçem 2.000 tl daha da kısabilirsek iyi olur ekran kartını gtx760 yapmıştım ama araştırdım herkes işlemci azaltıp ekran kartı arttırmış bende böyle bir şey yapıyım dedim.

Bu kasa kaç tane fan takılır ve mm si?

Kasa büyük ihtimal karne indirimiyle 2.000'den aşağı düşer.

FX-6300'ün kafanı karıştırmasındaki sebep ne? DonanımHaber'den kendini bilmez birkaç adamın gelip FX-6300 ile GTX770 darboğaz yapıyor demesi, ardından saçma sapan bir resimle bunu kanıtlamaya çalışması mı kafanızı karıştırıyor?

Bu forumda ismi sayılır kişiler de kullandı bu ikiliyi, neden şikayet etmediler FX-6300'ü?
Örnek veriyorum, @Seyit Öktem kullandı FX-6300 ve GTX770'i. Neden hiçbir şikayeti olmadı? Olması da gerekmiyor, çünkü FX-6300, GTX770'e darboğaz yap-maz!

Bu konuda yorum yapmıştım. Fakat tekrar yapıyorum. Tabir-i caizse çatır çutur çalışıyor, kesinlikle dar boğaz yapmaz ve yapmadı da :). Burada FX6300'den bahsediyoruz Oğulcan, eski işlemcilerden değil :).
FX6300, GTX770 uyumu | Sayfa 2 | Technopat Sosyal

Single veya mutliplayer oyunlarda grafik olarak genelde High ayarlardan aşağıya inmiyorum. Bazı optimizasyon sorunu olan oyunlarda tabii ki bu ayarları kısmak zorunda kalıyoruz. Çünkü adı üstünde oyun sorunlu. Bırak GTX 770'i en baba ekran kartını bile getirsen oyunda takılmalar, kasmalar oluyor ve ne olduğunu anlamadan hemen ayarları kısmak zorunda kalıyorsunuz. Ama 2. cümlede belirttiğim gibi oyunda herhangi bir optimizasyon sorunu yoksa bu sistemle babalar gibi de oynarsınız. Hayırlı olsun.

Hacı imkanın varsa fx 8.. serisi almaya bak. Bellekleri gskill sniper yapabilirsin. Kart olarak asus tercih edebilirsin ( backplate olduğu için bana göre avantaj msi da varsa sorun yok)

Oğulcan abimiz noktayı koymuş bence FX X6 6300 bende alacağım. dar boğaz falan yok İstanbul Boğazı gibi maşallah :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı