GTX 770 ve FX 6300 tabanlı sistem

FX-6300'ün kafanı karıştırmasındaki sebep ne? DonanımHaber'den kendini bilmez birkaç adamın gelip FX-6300 ile GTX770 darboğaz yapıyor demesi, ardından saçma sapan bir resimle bunu kanıtlamaya çalışması mı kafanızı karıştırıyor?

Bu forumda ismi sayılır kişiler de kullandı bu ikiliyi, neden şikayet etmediler FX-6300'ü?
Örnek veriyorum, @Seyit Öktem kullandı FX-6300 ve GTX770'i. Neden hiçbir şikayeti olmadı? Olması da gerekmiyor, çünkü FX-6300, GTX770'e darboğaz yap-maz!

DonanımHaber'e b*k atma hevesi nedir?

@Atem Kaner Neden bir b*k atma hevesim olsun? FX-6300, GTX770'e darboğaz yapıyor olayı sadece hangi forumda var? Bunu saçma sapan bir resimle hangi forumda kanıtlamaya çalıştılar? Bu darboğaz olayını sadece ve sadece DonanımHaber'de gören üyeler, başka forumlara geldiğinde başlıyor "FX-6300, GTX770'e darboğaz yapıyor" demeye.

@Atem Kaner Neden bir b*k atma hevesim olsun? FX-6300, GTX770'e darboğaz yapıyor olayı sadece hangi forumda var? Bunu saçma sapan bir resimle hangi forumda kanıtlamaya çalıştılar? Bu darboğaz olayını sadece ve sadece DonanımHaber'de gören üyeler, başka forumlara geldiğinde başlıyor "FX-6300, GTX770'e darboğaz yapıyor" demeye.
Oğulcan ne zaman fx 6300 gtx 770e darboğaz dense birden köpürüyorsun bunun sebebi nedir ?
Donanımhaberi sevdiğim için değil fakat o sitedeki adam kanıtlayarak boğaz yapıyo dedi bu teknolojik bi alet sonucta onda yapmış olabilir cıkışı sorunludur ama sen alınca yapmaz.
Bu son sorum bunu cidden cevaplar mısın ? Ne zaman gtx 770 fx 6300 muhabbeti açılsa hemen Seyit Öktem örnek olarak gösteriyolar . Neden bu seyit arkadaşımız bi konu açıp orda kanıtlamıyor ? Onu da geçtim niye sadece o bşaka kullanan yok mu ?

Köpürüyorum, çünkü kendini bilmezlerin buraya gelip kanıt sunmadan "FX-6300, GTX770'e darboğaz yapıyor." demesinden sıkılmaya ve yorulmaya başladım. Ne zaman kanıt istesek, DonanımHaber'de bulunan bir "sözde darboğaz" konusunu atıyorlar. Adam kanıtlayarak yaptı diyorsun da, bir tek neden o adamda yapıyor bu darboğaz, bana açıklar mısın? Ayrıca onun kullandığı işlemcinin sıkıntılı olduğunu tüm ahali biliyor neredeyse.

Son soruna gelecek olursam, biz Technopat Sosyal'de çoğu kişiye FX-6300 ve GTX770 önerdik, kimisi aldı, kimisi de aldı mı almadı mı bilmiyorum. Biz gereken önerileri yaptık, en sağlıklı seçimleri sunduk önlerine. Karar onlarındı. Seyit abi'den başka adam akıllı FX-6300 ve GTX770 hakkında konu açan yoktur. Bu darboğaz konusunda kimse ne şikayetlerini dile getirdi, ne de FX-6300 ve GTX770 ikilisi için oyun testleri yolladı. Yani kısacası Seyit abiden başka adam akıllı FX-6300 ve GTX770 ikilisini düzgün olarak inceleyen yok. Varsa da bizimle paylaşmıyor.

Donanım haberdeki insanlar burayı çekemiyor burada ki insanlar orayı çekemiyor. 2004 ten beri o forumdan bir çok şey öğrendim yeni bebeler gelince orası da çekilmez oldu. Arada kalan çok bu işleri iyi bilen insanlar var o forumda. Ama her ürünün bir sınırı vardır sınırları zorlamak lazım. Bir denge vardır o dengeyi tutturamayınca bir yerden sonra patlak verir şimdi olmasa da ilerideki zamanlar da o dengeyi bozan her neyse sorun teşkil eder. Artık şu darboğaz lafından kurtulun yahu yeter. Sistem tavsiyelerinde görüyorum i3 ile 780 ti öneriyorlar. Tamam kullanırsın da o ekran kartına hiç mi acımazsın be kardeşim yazıktır paraya günah aynı şey 6300 de geçerli. Adamlar boşuna mı kullanıyorlar i5 leri i7 leri fx8 leri. Minumum parayla maksimum performans almak bizde isteriz ama olmayınca da zorlamamak lazım. Birde şu lafı bırakın artık ya gördükçe gülesim geliyor " Adamlar bilmem ne apu ile 780 ti kullandılar da bir şey olmadı x işlemcide mi birşey olucak " yakında bu insanlar i3 lerle 6300 lerle sli crosa (üst segment için geçerli ) girişirlerse hiç şaşırmam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı