GTX 770 ve R9 280x Hangisini alayım ?

• Konuyu başlatan Savior
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
R9 280x tavsiye ederim ve oldukça ekonomik bir fiyatta.

Eyvallah hocam sağolasın. @Phelps

Evet RedHunter r9 280 fiyat olarak ekonomik. Bakıcaz artık bir sistemi almaya gelelim karar veririm. :)

GTX 770 alın derim. sürücü desteğini AMD geçemez. Ayrıca Geforce Experience Phyxs ShadowPlay gibi özellikleri çok çok iyi. Oyun optomizasyonları iyi. AMD'nin tek artısı 3 GB Vram'li olması. Ama bu dediğim özelliklere NVİDİA parasını hak ediyor bence.

R9 280X Toxic al. GTX770'i geciyor. Surucu destegi esprisini birakalim artik, AMD kartlara da surekli olarak guncelleme gelmeye basladi.

Aralarında uçurum fark yok ya. NVİDİA özellikleri çok iyi. Geforce Experince masasında da farklı bir dünya var sanki.

Senin yerinde olsam Gtx 770 alırdım. Sürücü desteği olarak bir artıso yok Nvidia'nın. Amd artık sık sık sürücü çıkartmaya başladı. Nvidia'nın kendine has grafik işleme yeteneği var. Txaa, Physx gibi. Ayrıca yeni çıkacak oyunlardan Mass Effect 4 Mantle destekli çıkacaktı fakat yapımcılar Txaa ve Physx'i daha cazip gördüler (Saveleri sakladım, sabırsızlıkla bekliyorum. :D ). Gerçi her iki ekrankartı aynı performansa sahip. Eğer kararsız kalırsanız yazı-tura atın. :D

770 nvidia'dan şaşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam kesinlike r9280x alırdım. Galiba artık gb önemli değildir lafı tarihe gömülecek. Artık ultra ayarlarda 2 gb dan fazla kullanıldığını duyduk. Hani sanırım amd de sık sık driver çıkarıyor. Artık nvidia nın pek bir albenisi kalmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı