GTX 770 VS GTX 960

GTX 960 almalısınız.
  • Daha düşük güç tüketimi.
  • Daha güncel mimari.
Her zaman günceli tercih etmek daha iyidir. 3-5 FPS için güncelliğini yitirmiş bir karta para vermeyin GTX 770 280X ayarında GTX 960 R9 285 ayarında bir karttır performans olarak.

GTX770 ile GTX960 arasında azda olsa performans farkı var ama 960 yeni mimari güncel bir kart 960 almak çok daha mantıklı bence.

lineup-full.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GTX 770 kullanıyorum. Çokta memnunum. Yeni mimari güncel kart eyvallahta bunun bir külliyatı var. Bütçem neye yeterse onu al. Ben 9xx serisi kullanmadım. Ama kullanacak kadar ihtiyaç duymadım. Zaten 770'ten nereye geçeceğim? 960'a geçsem performans kaybederim. 970'e geçsem onun ayrı sıkıntıları var. 980'e para yetişmez. Elime para geçerse R9 serisine geçerim. Hem performans olarak Nvidia'yı yakaladılar( hatta geçtiler de Nvidia'cılar kabullenemedi hala) hem de esas güncel olanlar onlar oldu. Maxwell 1 senesini doldurdu mimari olarak.

Gtx960 ile Gta 5 oyununu full olarak 35 -40 arasi FPS ile rahat rahat oynayabildigini söyleyen tonla kullanici var. Ben de satiyorum ayrica. Ama sen iyice arastir ve sor.ahmet arat olarak ilanimi inceleyebilirsin.. @ANIL_41
Merhaba arkadaşlar bu iki grafik işlemcisi arasında kaldım.
Sizce hangisini almalıyım ve nedeni açıklar mısınız ?

GTX 960 daha günlük kullanımda bize tam performansını vermedi arkadaşlar. DX12, Windows 10 ile aramıza katılsın önce hele. GTX 960 nasıl bir performans artışı yaşayacak şu anda bilemiyoruz. Bekleyip göreceğiz hepimiz.

Hepinize destekleri için teşekkür ederim Asus GTX960 almaya karar verdim.
Nedeni daha az güç tüketmesi ve sadece 5 fps gibi bir fark için eski mimariyi tercih etmek istemedim iyi forumlar.
En uygun fiyatlı nereden satın alabilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı