GTX 770'in sıcaklık değerleri

YasirHoca

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar sorum söyle olacak Asus nVdia gtx 770 direct cu 2 ekran kartım var en son cıkan oyunlarda ultrada sıkıntısız oynuyorum fakat ekran kartı sıcaklıgım 60-72 derece arası oluyor işlemcimde 40-50 derecede oluyor bu normal mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
E

Emirhan Yiğiter

Ziyaretçi
Gayet normal bende kullanıyorum aynısını fanlar yarı hızda yükte 75 derece falan . Yükte olduğu için gayet normal değerler onlar kafanı takma.

TiveR

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Asus'un bu ekran kartında stres testlerinde Vrm'ler aşırı ısınabilir . Ama bu ısı oyunlarda pek bir sorun teşkil etmez . Yani senin yükteyken ekran kartı ısın gayet normaldir .

KS
YasirHoca

YasirHoca

Kilopat
En iyi cevaplar
1
@Recep Yirmibeş işlemcim Intel i5 4670 sıvı sogutma kullanıyorum oyunlarda en fazla 55 oldu sıcaklık 2-3 saat ultrada bf 4 oynayınca bi sorun var mı birde işlemcim yüksüz 30 derece ekran kartımda yüksüz 32 derece falan bazen işlemcim yüksüz 25-26 dereceye kadar da düşüyor.

lowkeyidontexist

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım GTX 760 aldı aynısı onda da geçerli, ekran kartını dışarı çıkarmışlar öyle kullanıyorlar. :p

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Kuzenimin işlemci 70 dereceye çıkıyor sorun olmuyor. Sende hiçbir şey olmaz.

KS
YasirHoca

YasirHoca

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Sağ olun, teşekkür ederim.

monaktus

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Üreticiler kartı satışa çıkartmadan soğutma sistemini yeterince test etmişlerdir. Sıkıntı olsa zaten o soğutma ile piyasaya sürmezlerdi. Referans soğutmalar hariç tabi.

Yukarı