GTX 770M GTA V kaldırır mı?

Yasiromur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTX 770m 3GB ekran kartıyla GTA V'te kasma olması normal bir şey mi? Hemde en düşük ayarlarda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler :D

Ekran Kartı : Nvidia Geforce GTX 770M 3GB
İşletim Sistemim : Windows 10 Pro 64 Bit
İşlemci : İntel Core İ7 4700MQ 2,4 GHz (Torboboost ile 3,4 GHz)
Sürücü : Kingston 240GB Solid-Stade Drive(SSD)

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle RAM düşük olduğu için FPS drop yaşıyorsun. Bende 4 GB RAM varken drop oluyordu 8 GB yaptım sorunsuz çalışıyor.

Muhtemelen RAM darboğazı yaşıyorsun, ama 8 GB ise sürücüleri ve işletim sistemini kontrol et.

Ram 8gb ddrl format attim kac kere ama hala kasiyor. Birden 19 fps lere falan dusuyo. Anlamadim bende yapamadim bir turlu

Güç Seçeneklerinden Yüksek Performans yap, Windows 10 64 bit kur, ekran kartı sürücüsünü güncelle. Ondan sonra bakalım.

Hepsini yaptim windows 10 64 bit pro kullaniyorum zaten guc seceneklerini en ust yaptim gorev yonetisinden perfomansa bakiyorum 3.20 ghz nin altina inmiyo ama su oyunu bi oynayamadim ya

Pc modelimde Toshiba Qosmio X70-A-13N buna ekstradan 240 gb ssd taktim oyunda ssd nin icinde

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı