GTX 780 GTA V Performansı

Böyle bir şey olacağını pek sanmıyorum.

ADVANCED GRAPHİCS BÖLÜMÜNÜ FULL YAPTIGIMDA GTX 970 SLI OLMASINA RAGMEN 40FPS KADAR DÜŞÜYOR.

GTA 5 inanılmaz Optimize bir oyun olmuş, bazı insanlar Rockstar sürekli ertelediği zaman ve PC kullanıcıları ise "iyi ki ertelediler daha iyi Optimize olur" dedikleri zaman dalga geçiyorlardı, hepsine kapak oldu.

GTA 5 tam bir fiyasko. Biz GTX 970 tek ekran karti ile bütün oyunlari +70 FPS'de oynayalim, GTX 970 SLI ile 30 oynayalim. Yapmayin. FC4'den çok daha iyi grafigi yok bu oyunun. FC4'de +100 aliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey olacağını pek sanmıyorum.
Bilmiyorum. Benimkisi sadece tahmin. Çünkü internette GTX 980 ve GTX 970'in GTA 5 testlerinde de durum aynı. Sizde durum nasıl? Yani ayarlarınız ne şekilde ve kaç FPS alıyorsunuz?

Tam anlamıyla ultra oynamak istiyorum 60 FPS'de fakat olmuyor işlemcim yetersiz kalıyor anladığım kadarıyla.

Ben köşe yumuşatmaları biraz kısarak Ultra ayarlarda GTX 770 ile 40-45 FPS arası oynuyorum. Sanırım sistemden sisteme farklılık gösteriyor optimizasyon.

Txaa fps olayına etki ediyormu. Msaa 2x veya 4x açmak varken gerek yok bence. Smaa olsaydı keşke.

Etmez mi hocam. Hemde nasıl etki ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…