GTX 780 GTA V Performansı

Düşündüğüm gibi 9XX serisinde problem var büyük ihtimalle. Ancak 960'ı olan biri de aynı şeyi söylerse kesindir bu sorun. Çünkü başka yerlerde de gördüğüm üzere 970 ve 980 onlardan aşağı kartlardan bile daha az FPS veriyor. Umarım kısa sürede çözülür. Çünkü ben bu ayarlarda açınca 30-40 FPS aralığında oynuyorum. Genelde 30 civarlarında ancak.
Böyle bir şey olacağını pek sanmıyorum.

Düşündüğüm gibi 9XX serisinde problem var büyük ihtimalle. Ancak 960'ı olan biri de aynı şeyi söylerse kesindir bu sorun. Çünkü başka yerlerde de gördüğüm üzere 970 ve 980 onlardan aşağı kartlardan bile daha az FPS veriyor. Umarım kısa sürede çözülür. Çünkü ben bu ayarlarda açınca 30-40 FPS aralığında oynuyorum. Genelde 30 civarlarında ancak.

ADVANCED GRAPHİCS BÖLÜMÜNÜ FULL YAPTIGIMDA GTX 970 SLI OLMASINA RAGMEN 40FPS KADAR DÜŞÜYOR.

GTA 5 inanılmaz Optimize bir oyun olmuş, bazı insanlar Rockstar sürekli ertelediği zaman ve PC kullanıcıları ise "iyi ki ertelediler daha iyi Optimize olur" dedikleri zaman dalga geçiyorlardı, hepsine kapak oldu. :D

GTA 5 tam bir fiyasko. Biz GTX 970 tek ekran karti ile bütün oyunlari +70 FPS'de oynayalim, GTX 970 SLI ile 30 oynayalim. Yapmayin. FC4'den çok daha iyi grafigi yok bu oyunun. FC4'de +100 aliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben köşe yumuşatmaları biraz kısarak Ultra ayarlarda GTX 770 ile 40-45 FPS arası oynuyorum. Sanırım sistemden sisteme farklılık gösteriyor optimizasyon.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı