GTX 780 Jet Stream nedir ?

Win10

Hectopat
Daha fazla  
GTX 780 Jet Stream nedir ? Güvenilir midir iyi midir GTX 780 ile arasindaki fark nedir bunlari bana açiklar misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani iyimi kardeşim gtx 760 jetstream ile ne yapabillirim battlefield 4 ultra ayarlarinda 70-80-90 fps alirmi ? Eger alirsa gtx 780 jetstream almiyacam gtx 760 jetstream alacam.

Battlefield 4 oynamış adam, buyur izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam Kardeşim sence aliyimmi bu ekran kartini ? böyle jetstream felan marka ilk defa duydum aliyimmi ?

Dostum harddiskin dönme hizi bir problem cikarir mi ? bakarmisin ?

Bir efsane der ki AMD alacaksan Sapphire'den, nVidia alacaksan Palit'ten uzak duracaksin. Fakat efsanelerin dogrulugu ve gecerliligi kesin degildir. Uzun yillar piyasada yer aliyorlarsa bunda satis yaptiklarinin izi vardir. Donanim parcalari ureticileri arasinda isimlerini bildigin markalara yonelmen hayrina olacaktir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı