GTX 780 mi, GTX 770 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediklerinin sonuna kadar haklısın ancak benim tavsiyem şu sene sonunu insanların beklemesi. GTX 8xx özel soğutmalı ürünler piyasaya girmiş olur ve tıpkı dediğin gibi ileride anlaşılacak 770 veya 870 almanın farkı.

Siz de haklısınız fakat DCUII ile DX12'de de sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama mimari olarak beklenebilir. Şunu da göz ardı etmemek gerekir ki 690 Nvidia'nın en iyi ekran kartı. :)

İnsanları yanlış yönlendirme, :eek: vatan hafta sonu %30 indirim yapıyor. Bir gir bu hafta sonu ne deyim. :D
Ben size yanlış yönlendirmeyin diyecektim ama diyemedim kusura bakmayın. Sizin dediğiniz ayda bir yada iki kez yapılan harici indirimler. Bunlar da haftasonlarına denk getiriliyor. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. %25.

780 ile 770 arası aşağı yukarı 300 TL fark var 1800 tl olan model gtx 780 ti. 780 ti almak gereksiz bence ama 780 ile 770 tercihinde bütçeye göre davranmak gerekir.

Amacınız sadece oyun oynamaksa R9 290 alın. Ekstra masrafa gerek yok. Render gibi işlerle uğraşıyorsanız Gtx 780 alın. Bütçeniz düşük ise Gtx 770 alın.

Amacınız sadece oyun oynamaksa R9 290 alın. Ekstra masrafa gerek yok. Render gibi işlerle uğraşıyorsanız Gtx 780 alın. Bütçeniz düşük ise Gtx 770 alın.

Olayın özeti böyle ama ben 1080p ekran için GTX 770'den fazlasını önermiyorum çünkü GTX 780 ve R9 290 1440p ekran için ideal ve daha yüksek sınıf ekran kartları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı