GTX 780 Ti almalıyım yoksa R9 290X mi?

Arkadaş yazılım ile ilgileneceğini belirtmemiş. AMD'ye sürücü geliyor fakat biraz eksikleri var o kadar. R9 290X 780Ti'den çok daha performanslı ve iyi. Burada fiyat farkını göz önünde bulundurun. Hepiniz takmışsınız Nvidia'ya. Pyhsx neden çok şart sormak istiyorum. Çok çok önemli ve acil birşey değil psyhx.

Merak ediyorum hiç psyhx bir oyun oynadınız mı acaba ? Psyhx hakkında biraz bilgi edinin daha sonra sizinle konuşalım olur mu ? Havadan bilgiler ile konuşmaya gerek yok , size göre statik oyun zevk verebilir ben gerçekciliğe bakıyorum artık grafiklerde verdiğim oyunların grafikleri beni doyursun istiyorum bir karta 2 milyar para veriliyor sonuçta , tahta gibi sallanan bez parçaları görmekten pek haz etmiyorum artık , AMD kendisi açıklıyor zaten yeni nesil kartları geldikten sonra 2 önceki nesil kartlarına sürücü desteği vermediğini ben söylemiyorum.Takmışsınız NVIDIA derken artılarını konuşuyroz fan boyluk yapmıyoruz.Sizde + ve eksilerini söylersiniz alacak arkadaş kendisi kararını verir .Ve çok daha performanslı derken testlerinizi rica edebilir miyim çok merak ediyorum , bende size sunayım testleri .

Kardeşim. Fiyat farkını göz önünde bulundurun. Psyhx tarzı bir atağa kalktı AMD. Neyse arkadaş karar versin. Bana göre AMD alsın artan paraya upgrade yapsın.

Hocam ben fiyat farkından dolayı iyi dedim. Fiyatları karşılaştır R9 neredeyse 780'e eşit. Neyse kullanıcı kendi karar versin. Size anlatmak istesemde anlamazsınız. Şu an mobildeyim zaten.

Arkadaşım iddaa eden sizsiniz daha performanslı ve iyi yani insanlara bunu söylerken ortaya bir kanıt sunmanız gerekir , 780 Ti 30 Watt daha fazla çekerken 10 Derece daha soğuk kalabiliyor , bir çok insan referanslarda bile AMD nin ısınma sorununa değinmiş , bir bilgi veriyorsanız fan boyluk yapmadan enine boyuna veriniz lütfen. Iyı forumlar dilerim alacak arkadaşada biraz bilgi birikimi olmuştur şimdiden hayırlı olsun hangisini tercih ederse

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı