GTX 850M GTA 5 Kasma Sorunu

Daha fazla  
Steam üzerinden GTA 5 aldım. Oyuna giriyorum hem ofline hem onlineda acayip bir kasma yaşıyorum(araba sürerken falan). Normal durunca sıkıntı yok ama. Oyun içerisinde Grafik ayarlarında hepsini normal yaptım en düşüğe indirmeye çalıştım 990MB kullanılan/2000MB mevcut var ama yine kasıyor da kasıyor. Ne yapabilirim? Desteklerinizi bekliyorum. Vakit ayıran herkese şimdiden teşekkür ederim.

PC özelliklerim;

Notebook MarkasıAsus
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci Modeli4. nesil Intel® Core™ i5-4200H Çift Çekirdekli Mobil işlemci
İşlemci TipiIntel Core i5
İşlemci Hızıi5-4200H - 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar
İşlemci Cache3 MB Intel® Smart Cache
Ekran Boyutu15.6
Ekran TipiLED HD
Ekran Çözünürlüğü1366x768
Ekran KartıNvidia
Ekran Kartı Belleği2 GB - Paylaşımsız
Grafik İşlemcisiNvidia Geforce GTX850M 128Bit
HDMI1 HDMI bağlantı noktası
Sistem Belleği4GB
Bellek TipiDDR3
Max Bellek12 GB
HDD Kapasitesi500 GB
Disk Hızı5400 RPM
Optik Sürücü8X DVD+/-RW Drive
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıca oluşabileceğini düşündüğüm şey ekran kartın ısınıyor olabilir. Derece değerlerine bak ve paylaş.

HDD Kaynaklı da olma ihtimali olabilir zira 5400 RPM pek sahne geçişlerinde gecikmeler sağlayacağını düşünüyorum.

Ekran kartının tüm programları tamamen kurulumu? Bir kontrol et. Sonra GeForce Experience yüklü mü? Yüklü ise optimize ayarlarda sana sunduğu değerleri buraya gir.

Başlıca oluşabileceğini düşündüğüm şey ekran kartın ısınıyor olabilir. Derece değerlerine bak ve paylaş.

HDD Kaynaklı da olma ihtimali olabilir zira 5400 RPM pek sahne geçişlerinde gecikmeler sağlayacağını düşünüyorum.

Ekran kartının tüm programları tamamen kurulumu? Bir kontrol et. Sonra GeForce Experience yüklü mü? Yüklü ise optimize ayarlarda sana sunduğu değerleri buraya gir.
Oyun İçinde
CPU 83
Anakart:79
Ekran Kartı:70
Disk:55-58
Sistem ilk açılınca sabitken
CPU 57
Anakart:59
Ekran Kartı:50
Disk:33
Ekran kartı güncelleştirmeleri tam hocam

Kendiniz biliyorsanız macun yenileyebilirsiniz. Pek önermem. :) Bendede 850M bir cihaz vardı içine bakayım derken yaktım cihazı. :LOL:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı