GTX 850M The Witcher Enhanced Edition Açılmıyor

asd77

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, steam indirimleri ile bunu ve 2. oyunu aldım. 2. oyun halen indirilmekte fakat bu oyunu bir türlü açamıyorum. Mimimum sistem gereksinimleri yetersiz diye bir hata veriyor oysa bu imkansuz.

PC özelliklerini yazayım 16 GB RAM İ7 HQ GTX 850M ekran kartı, farklı oyunları takur tukur oynuyorum. Bu sorunla karşılaşan başka insan var mı ? Çözümünde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hata ekranından bir ekran görüntüsü atın. Bir de Steam üzerinden oyun dosyaları ön bellek bütünlüğünü doğrulayın. GTX 850M'in tanıtılmasında bir sorun var gibi. Oyunun ana dizinine girip oyunun .exe dosyasına sağ tıklayıp 'yüksek performanslı grafik işlemcisi ile çalıştır' deyin. Yine aynı hatayı alıyor musunuz bakalım.

Bende de aynı hata vardı the witcher kısayolunun hedef kısmına bir boşluk bırakıp -dontForceMinReqs yazınca oyun açılıyor fakat bu seferde siyah ekran da kaldı bende. Bir çözüm bilen varsa lütfen yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB RAM, i7 işlemci, GTX860 ekran kartı. Ben zaten hikaye için oynayacakdım ama bir türlü kurulmadı oyun.

The witcher enhanced edition yüklü. Ben internette ne kadar enhanced edition crack varsa hepsini denedim olmadı. Director's cut pactch kurdum onun cracklerini denedim yine olmadı. Yapabileceğim bir şey varsa söyleyin siz ben yaparım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı