GTX 860M, NBA 2K21 FPS düşüşü

Daha fazla  
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4210H CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz
Takılı RAM: 16, 0 GB
Sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işletim sistemi
NVIDIA GeForce GTX 860M
Windows 10

Dostlar, sistemim gereksinimleri karşıladığı halde 11 FPS ve 10 arası alıyorum. Düşük ayarlara indirdiğim halde FPS hala düzelmedi. Bazı oyunlarda anlık FPS düşüşleri de oluyor Valorant gibi oyunda bazen savaşta 30 FPS'e falan düşüyor. Bunun sorunu nedir dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bilgisayar dondu apply dediğim zaman ve maki ekran gelip bir sorunla karşılaşıldı dedi bilgisayar siyah ekran verdi. Tekrar başlattım ve geri geldi bilgisayar. Korkutuyorsun beni.
Sorun yok. Bunlar kalıcı hasara sebep olmaz zaten. Ancak şöyle diyebilirim ki sana Undervolt'un sisteminde etkili olması için hemen hemen bu değerlere çıkmamız lazımdı. Ki çıktığı anda dondu dedin. Maalesef Undervolt ile aşırı yardımım dokunamayacak. -110 olarak ayarlamayı deneyebilirsiniz. Eğer bu da olmazsa zaten düzgünce olmayacaktır.

Sorun yok. Bunlar kalıcı hasara sebep olmaz zaten. Ancak şöyle diyebilirim ki sana Undervolt'un sisteminde etkili olması için hemen hemen bu değerlere çıkmamız lazımdı. Ki çıktığı anda dondu dedin. Maalesef Undervolt ile aşırı yardımım dokunamayacak. -110 olarak ayarlamayı deneyebilirsiniz. Eğer bu da olmazsa zaten düzgünce olmayacaktır.
Dostum en iyisi bunu ben bilgisayarcıya falan gösteriyim en iyisini onlar anlar. Yardımın için teşekkür ederim iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı