GTX 940M kod 43 hatası

xanstain

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS K555u laptopta bilgisayar harici ekran kartını kullanmıyor. Onun yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor. Nasıl düzeltebilirim ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 52
Sürücüsü kurulu mu? Chipset sürücüsü güncel mi?

VBIOS kaynaklı da olabilir. Eksik olan Windows güncellemisi var mı?

DDU ile mevcut olan sürücüyü Güvenli Mod'da kaldırın. Daha sonra ise linkteki sürücüyü yükleyip deneyin.

@xanstain ekran kartın ölmüş dostum.

Ben de öyle düşünüyordum. Bu abimin eski bilgisayarıydı ve eskiden de ekran kartını kullanmıyordu. 2019 yılında büyük bir tamir gördü ve sanırım ekran kartının yandığıyla ilgili bir şey duymuştum.(emin değilim ana kartta olabilir)

Ben de öyle düşünüyordum. Bu abimin eski bilgisayarıydı ve eskiden de ekran kartını kullanmıyordu. 2019 yılında büyük bir tamir gördü ve sanırım ekran kartının yandığıyla ilgili bir şey duymuştum.(emin değilim ana kartta olabilir)
O zaman büyük ihtimalle attığım yöntem de tutmaz. Ekran kartı veya anakarta işlem yapmak gerekebilir. Ekran kartı için Reballing geçici bir çözüm olabilir. Fakat kalıcı olmaz. Anakart değişimi de fazla para tutar.

O zaman büyük ihtimalle attığım yöntem de tutmaz. Ekran kartı veya anakarta işlem yapmak gerekebilir. Ekran kartı için reballing geçici bir çözüm olabilir. Fakat kalıcı olmaz. Anakart değişimi de fazla para tutar.

O zaman boş verin bilgisayar işimi görüyor zaten. 520 kötü bir kart olsa da günlük işler için işime yarıyor en azından. Ben sadece nedenini öğrenmek için sormuştum aslında. Teşekkürler ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı