GTX 950/960/970 artık neden satılmıyor?

2015 yılında çıkmış kartlar çünkü, onlardan sonra bir sürü yeni model çıktı, Nvidia neden 3060 - 3070 yerine onlara kıyasla antik teknoloji olan kartını 5 yıl sonra üretmeye devam etsin ki? Cevabı açık bir soru gibi. Ona bakarsan 750ti da her oyunu güzelce oynatıyor.
Almak istiyorsan ikinci el almak zorundasın.

2015 yılında çıkmış kartlar çünkü, onlardan sonra bir sürü yeni model çıktı, Nvidia neden 3060 - 3070 yerine onlara kıyasla antik teknoloji olan kartını 5 yıl sonra üretmeye devam etsin ki? Cevabı açık bir soru gibi. Ona bakarsan 750ti da her oyunu güzelce oynatıyor.
Almak istiyorsan ikinci el almak zorundasın.
Evet doğrudur bende şuan gtx 1070ti kullanıyorum ama ben gtx 970 in güzel bir ekran kartı olduğunu düşünüyorum

Çünkü bayağı eski? Apple neden iPhone 6 üretmiyor demek gibi olmuş. Bu kartın üzerine 3 adet nesil çıkardı NVIDIA. GTX 1650 falan var bir önceki nesilden onu alabilirsin, bu yazdığın kartlara iyi bir alternatif.

GTX 970'in 1650'den güçlü olduğu gerçeği cidden 1650 düşük bir kart super versiyonuda ona karşı aşırı iyi.

GTX 970'in 1650'den güçlü olduğu gerçeği cidden 1650 düşük bir kart super versiyonu da ona karşı aşırı iyi.

GTX 970 o dönemin RTX 3070'i ayarındaydı bugüne kadar bir miktar gücünü koruması normal. Bir de GTX 1650'yi çok zayıf çıkardı NVIDIA. Tatmin etmeyince Super modeli geldi.

Çünkü bayağı eski? Apple neden iPhone 6 üretmiyor demek gibi olmuş. Bu kartın üzerine 3 adet nesil çıkardı NVIDIA. GTX 1650 falan var bir önceki nesilden onu alabilirsin, bu yazdığın kartlara iyi bir alternatif.
Evet ama şuan GTX 1650 bile bu kurla biraz pahalı
Koca koca firmalar iki tane dandik oyun oynayacak gariban türk vatandaşını düşünmez, kusura bakma hocam.
Birazcık ayıp oldu açıkcası eski bir yayıncıyım ve kanalım maalesef ban yedi twitch tarafından 3-4 yıl önce

Yeni konular

Geri
Yukarı