GTX 950 için hangisi daha uygun?

• MSI GTX950 GAMING 2G GDDR5 2GB 128Bit DX12 Ekran kartı

• ZOTAC GTX950 AMP! EDITION GDDR5 2GB 128Bit DX12 Ekran kartı

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
MSI After Burner ile O.C yaparken arıza çıkarsa garanti kapsamı içerisindedir.
MSI Gigabayt ve Asus marka ekran kartı kullandim ve kesinlikle buradaki kart için MSI tavsiye ederim.
Kullanan bir çok kişi biliyorum ve herkes çok memmun. MSI Afterburner, MSI'ın kendi programı olduğu için arıza kaydı oluşursa kendi programlarından dolayı oluştuğu için garanti içine, mantıksal olarak girer.

Otomatik O.C modu ile O.C edilirse ve arıza çıkarsa garanti kapsamında. Eğer gelişmiş ayarlara girip O.C edersen ve kartı bozarsan garanti dahilinde değil.

@MBirhanM GTX 950'nin 4 GB modeli yok, R7 370'in 4 GB modeli var sanırım onunla karıştırdın.

Zaten GTX 950 de 4 GB textures işleyecek güç yok.

@Semtomer Eğer firmanın garanti ettiği otomatik O.C frekans değerine göre ekran kartı alacaksan önerimi göz önünde bulundur çünkü daha yükseği yok.
Eğer garanti servis gibi diğer faktörlere göre seçim yapacaksan Asus, MSI ve Gigabyte'ın servis kalitesi oldukça iyi sadece Asus 2 yıl yerine 3 yıl garanti veriyor, birde Asus söylenene göre daha hassas, kaliteli ve daha kusursuz üretim yapıyor.

Bence GTX 960 al veya GTX 950 4 gb al. 2 GB artık çok az.
Dolar arttı. Bilgisayarı kışın alacağım. Şuanki fiyatlarla sisteme SSD bile alamıyorum. Kışın düşerse duruma göre GTX 960 alırım. Bu arada alacağım bilgisayar en fazla 5 sene dayanması lazım. Ekran kartının VRam'i düşük olması çok sorun olur mu? R7 370 daha mı iyi olur?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı