GTX 950 için hangisi daha uygun?

• MSI GTX950 GAMING 2G GDDR5 2GB 128Bit DX12 Ekran kartı

• ZOTAC GTX950 AMP! EDITION GDDR5 2GB 128Bit DX12 Ekran kartı

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Para çıkışır da R9 380 yada GTX 960 almaya kalkarsan 4 GB modellerini alabilirsin, bu kartların gücü yeter.

En güncel.PNG

Normalde bu sistem olaylardan önce 2050 TL civarıydı. Dolar artınca fiyatlarda arttı. Kışın duruma göre alacağım.

Anakartta ikilemde kaldım. Bazooka ve Pro-Vdh sürümlerinde. Vatan'da özellik olarak Vdh daha iyi ama Bazooka daha pahalı. Sen hangisini önerirsin?
Kasa olarak bu en iyi tercih.

@Janissary 1 GB VRAM aşıldığında ufak takılmaların olmaması şaşırtıcı ama DRAM daha yavaş olduğu için 1-2-3 FPS daha az alırsın oda devede kulak.

@Janissary 1 GB VRAM aşıldığında ufak takılmaların olmaması şaşırtıcı ama DRAM daha yavaş olduğu için 1-2-3 FPS daha az alırsın oda devede kulak.

2 tane oyun videosu çekmiştim can sıkıntısına ama diğer oyun 2 GB VRAM'i aşmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@GCN Biraz araştırdım. R7 370 4Gb'a göre yetersiz ve güçsüz demişler. FPS olarak GTX 950 daha iyi ama ileride vram sıkıntısı yaşarım diye korkuyorum. Hala kararsızım. Kışın büyük ihtimal fiyatlar düşer belki daha üst seçenekleri alabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı