GTX 950 sistem GTA 5 oynatır mı?

Teşekürler dostum

Arkadaşlar bu sistemdeki kaldıran oyunları önerebilirmisiniz
Bana göre her oyunu kasmadan oynatırsın. Ayarlar düşük olmak şartıyla. Düşük olma şartı dediğime bakma. Bazı oyunları yüksek ayarlarda da açarsın yani özelliklerin iyi. Sana senin sahip olduğun ekran kartının The Witcher 3 adlı oyunda nasıl performans verdiğini gösteren bir video göstereceğim. Bu oyun sistemleri en çok zorlayan oyunlarda birisi.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre her oyunu kasmadan oynatırsın. Ayarlar düşük olmak şartıyla. Düşük olma şartı dediğime bakma. Bazı oyunları yüksek ayarlarda da açarsın yani özelliklerin iyi. Sana senin sahip olduğun ekran kartının The Witcher 3 adlı oyunda nasıl performans verdiğini gösteren bir video göstereceğim. Bu oyun sistemleri en çok zorlayan oyunlarda birisi.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hmm Anladım hocam eyv

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı